Aneta Zając 2020 rok rozpoczęła w zupełnie nowej fryzurze! Odważne cięcie i najmodniejszy look sezonu!

Aktorka znana jest ze swoich długich, blond włosów. Ostatnim zdjęciem na Instagramie zszokowała swoich fanów. Aneta Zając zaprezentowała się w grzywce oraz dużo krótszych włosach. Musimy przyznać, że artystka prezentuje się naprawdę zjawiskowo, co potwierdzają również reakcje jej followersów. Sprawdźcie, jak teraz wygląda gwiazda!

Aneta Zając w nowej fryzurze

Artystka nigdy nie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Od początku jej kariery, gdy rozkochała w sobie widzów Telewizji Polsat, Aneta Zając wierna jest długim, blond włosom, które stały się swego rodzaju znakiem rozpoznawczym gwiazdy. Ostatnim zdjęciem, które pojawiło się na jej Instagramie, zaskoczyła niemal wszystkich swoich fanów. Aktorka zaprezentowała się światu w zupełnie nowej fryzurze! Celebrytka zdecydowała się na długość włosów do ramion oraz grzywkę. Ten look, w ostatnim roku, bił wszelkie rekordy popularności, dlatego nie dziwi nas, że Aneta Zając również na niego postawiła. Long bob pozwoli na szybkie ułożenie fryzury, pozwalając zaoszczędzić czas i wyglądając przy tym jak tuż po wyjściu od fryzjera.

Aneta Zając i gwiazdy stawiają na grzywkę

Aneta Zając to nie jedyna celebrytka, która zdecydowała się na zmianę swojej fryzury. Na grzywkę postawiły w ostatnim czasie również Anna Lewandowska, Paulina Krupińska i Joanna Liszowska. Ten krok pozwoli na odświeżenie fryzury w spektakularny sposób. Można postawić na grzywkę z jednej strony, z obu lub prostą. Każde jej ułożenie sprawi, że będziemy wyglądać inaczej. Dobrze dobrana grzywka nie tylko optycznie zmieni rysy naszej twarzy, ale także pozwoli na podkreślenie i wydobycie piękna oczu. Taka fryzura dodatkowo często odmładza.

Aneta Zając – styl

Aktorka wychowuje dwóch synów, bliźniaków. Pracująca mama nie tylko realizuje swoje zawodowe plany, ale także stara się niemal każdą wolną chwilę spędzać ze swoimi pociechami. Aneta Zając doskonale wie, że przy dzieciach najważniejsza jest wygoda, dlatego w jej szafie znajdziemy mnóstwo jeansów, dresów i wygodnych bluz, a nawet swetrów. Artystka najczęściej sięga po ubrania z Zary i innych popularnych sieciówek.