Primark uruchomił polską stronę internetową! Znamy datę i miejsce otwarcia tego sklepu w Polsce!

Wielu fanów tego irlandzkiego giganta czekało na oficjalne potwierdzenie czy sklep wreszcie pojawi się w Polsce. Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się informacje, że Primark ma otworzyć swój sklep w Warszawie, jednak nikt nie potwierdzał tej informacji. Teraz, uruchomiono stronę internetową firmy, która informuje Polaków o tym gdzie i kiedy będą mogli zrobić tam pierwsze zakupy!

Primark w Polsce

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o stronie internetowej tej marki w polskiej wersji językowej. Jednak, nie możemy zrobić na niej zakupów. Sieć Primark wpadła na pomysł, aby właśnie w ten sposób poinformować swoich fanów o tym gdzie i kiedy pojawi się ich pierwszy, stacjonarny sklep w naszym kraju. Już wiosną 2020 roku Polacy będą mogli kupić produkty tej marki w warszawskiej Galerii Młociny.

Otwarcie salonu Primark w PortugaliiOtwarcie salonu Primark w Portugalii Primark

Primark w Galerii Młociny

Pierwsze informacje o otwarciu sklepu Primark w Polsce pojawiły się wraz z informacją o powstaniu nowej galerii w Warszawie. Klienci mieli nadzieję, że w maju 2019, gdy otworzono Galerię Młociny, będzie można już zrobić zakupy w Primarku. Tak się jednak nie stało. Od tego czasu w sieci często pojawiały się informacje o planowanych terminach pojawienia się giganta w naszym kraju, jednak dopiero teraz sieć oficjalnie potwierdziła termin i wybór lekalizacji. Sklep zajmie dwa poziomy i blisko 3660 metrów kwadratowych powierzchni. Fani już nie mogą się doczekać, aż zrobią w nim pierwsze zakupy!

Primark rekrutuje!

Otwarcie sklepu Primark w Polsce to kolejne miejsca pracy w Warszawie. Na stronie internetowej marki znajdziemy ogłoszenia i szczegółowe informacje o nowych ofertach dla osób szukających pracy. Firma potrzebuje nie tylko wielu doradców klienta, ale także kierowników zmiany i kierownika biura finansowego. Primark oferuje przyszłym pracownikom nie tylko umowę o pracę, ale także prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, międzynarodowe możliwości rozwoju, a także rabat pracowniczy.

Więcej o: