PRIMARK podał datę otwarcia swojego pierwszego sklepu w Polsce! To już za chwilę!

Wielu fanów tego irlandzkiego giganta czekało na oficjalne potwierdzenie czy sklep wreszcie pojawi się w Polsce. Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się informacje, że Primark ma otworzyć swój sklep w Warszawie, jednak nikt nie potwierdzał tej informacji. Uruchomiono stronę internetową firmy, a teraz poinformowano klientów, kiedy będzie można zrobić w sklepie pierwsze zakupy!

Primark w Polsce

W sieci właśnie pojawiła się informacja, że pierwszy PRIMARK zostanie otwarty w warszawskiej Galerii Młociny już 20 sierpnia. Pierwsi klienci będą mogli wejść do sklepu już od godziny 10-tej. Jak podaje portal Wirtualne Media, firma zadbała o odpowiednie środki ostrożności. Przy kasach pojawią się osłony Perspex, nie zabraknie środków do dezynfekcji i pomocnych pracowników, którzy wesprą podczas zakupów. 

Otwarcie salonu Primark w PortugaliiOtwarcie salonu Primark w Portugalii Primark

Primark w Galerii Młociny

Pierwsze informacje o otwarciu sklepu Primark w Polsce pojawiły się wraz z informacją o powstaniu nowej galerii w Warszawie. Klienci mieli nadzieję, że w maju 2019, gdy otworzono Galerię Młociny, będzie można już zrobić zakupy w Primarku. Tak się jednak nie stało. Od tego czasu w sieci często pojawiały się informacje o planowanych terminach pojawienia się giganta w naszym kraju, jednak dopiero teraz sieć oficjalnie potwierdziła termin i wybór lokalizacji. Sklep zajmie dwa poziomy i blisko 3660 metrów kwadratowych powierzchni. Fani już nie mogą się doczekać, aż zrobią w nim pierwsze zakupy!

Primark rekrutuje!

Otwarcie sklepu Primark w Polsce to kolejne miejsca pracy w Warszawie. To aż 250 nowych miejsc pracy w Polsce. Na stronie internetowej marki jakiś czas temu można było znaleźć ogłoszenia i szczegółowe informacje o nowych ofertach dla osób szukających zatrudnienia. Firma potrzebowała nie tylko wielu doradców klienta, ale także kierowników zmiany i kierownika biura finansowego. Primark podkreślał, ze oferuje umowę o pracę, a także zniżki pracownicze i inne beneficjenty.