Małgorzata Rozenek - Majdan w zjawiskowej kreacji na Sylwestrze w Zakopanem! Olśniła fanów sukienką od Just Paul!

Prezenterka ostatni dzień w roku spędziła w Zakopanem, gdzie wspólnie z innymi celebrytami wzięła udział w zabawie do białego rana organizowanej przez jeden z najpopularniejszych hoteli w tym mieście. Małgorzata Rozenek - Majdan na tę okazję włożyła sukienkę projektu Just Paul. Fani zgodnie twierdzą, że wyglądała zjawiskowo!

Małgorzata Rozenek - Majdan w sukience Just Paul

„Perfekcyjna Pani Domu” kilka ostatnich dni 2019 roku postanowiła wspólnie z całą rodziną spędzić w Zakopanem w hotelu Mercure Kasprowy. To jedno z najchętniej wybieranych miejsc przez celebrytów, którzy wypoczywają w górach. Małgorzata Rozenek - Majdan wzięła udział w balu sylwestrowym w stylu lat 20. Swój idealnie wpisujący się w dress code look stworzyła dzięki cekinowej, długiej sukience od Just Paul. Model w srebrne i złote cekiny oraz z rozcięciem w spódnicy doskonale podkreślił ciążowe krągłości gwiazdy. Całość uzupełniała opaska we włosach, która idealnie oddała charakter stylu, w którym zorganizowano bal. Produkt powstał specjalnie dla prezenterki, jednak podobnych modeli warto poszukać w znanych sieciówkach. Cekiny to tegoroczny hit karnawału, dlatego ten zakup z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

 

Małgorzata Rozenek - Majdan na Sylwestrze gwiazd

Okazuje się, że wspólnie z prezenterką w na balu w stylu lat 20 w Zakopanem bawili się również inni celebryci, którzy tak jak Małgorzata Rozenek - Majdan zabrali ze sobą swoje pociechy. W sylwestrową noc hotel Mercure Kasprowy odwiedzili również m.in. Paulina Krupińska, Natalia Siwiec i Katarzyna Cichopek. Gwiazdy, które przyjechały do Zakopanego z dziećmi chętnie korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów specjalnie dla nich. Góry o tej porze roku to jedno z nielicznych w ostatnich latach miejsc, gdzie czekać będzie na turystów mnóstwo śniegu, który jest często dodatkową atrakcją nie tylko dla maluchów, ale także dla dorosłych.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan w górach

Prezenterka od chwili ogłoszenia swojej ciąży jest bacznie obserwowana nie tylko przez fanów, ale także przez fotoreporterów. Małgorzata Rozenek - Majdan będąc na krótkim urlopie z rodziną dba nie tylko o swój wypoczynek, ale również o pociechy organizując im aktywnie czas. Gwiazda chętnie zabiera synów na stok, gdzie instruktorzy uczą ich jazdy na nartach. Żona Radosława Majdana będąc w stanie błogosławionym zrezygnowała z tego typu aktywności, ale chętnie obserwuje i dokumentuje zabawy na śniegu jej rodziny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.