Małgorzata Rozenek - Majdan w różowej kurtce marki Tiffi! Kupicie ją teraz na wyprzedaży!

Prezenterka opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie w różowej, puchowej kurtce, którą zachwyciła swoich fanów! Produkt pochodzi z najnowszej kolekcji Tiffi i znajdziemy go na wyprzedaży! Sprawdźcie, ile kosztuje puchówka, którą włożyła Małgorzata Rozenek - Majdan!

Małgorzata Rozenek - Majdan w kurtce Tiffi

Żona Radosława Majdana chętnie eksperymentuje z modą, co nie zawsze spotyka się z aprobatą jej fanów. Tym razem Małgorzata Rozenek - Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w niezwykle ciepłej, różowej kurtce marki Tiffi, która powstała we współpracy z Robertem Kupiszem. Produkt został wykonany z ortalionu z multiplikowanym logo w białym kolorze. Cały model został ozdobiony dużą ilością suwaków. Dzięki kapturowi, puchówka sprawdzi się nie tylko podczas minusowych temperatur, ale również w deszcz i wiatr. Teraz kurtkę można kupić taniej o 30% za 1039 zł w rozmiarze XS-L. Można również zdecydować się na model w szarym i czarnym kolorze, który z pewnością dopasujemy niemal do każdego looku!

Małgorzata Rozenek - Majdan stawia na eleganckie stylizacje

Na co dzień prezenterka stawia na luźne outfity. Często można ją zobaczyć w dresach, spodniach i wygodnych bluzach. Jednak podczas biznesowych spotkań Małgorzata Rozenek - Majdan prezentuje bardzo kobiece stroje. W jej szafie znajdziemy mnóstwo sukienek, spódnic mini i garniturów, które podkreślają jej sylwetkę. Wielu obserwatorów zarzuca prezenterce, że nie ubiera się stosownie do wieku. Gwiazda się tym nie przejmuje, a nawet z tego często sama żartuje!

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan mama i bizneswoman

Małgorzata Rozenek - Majdan należy do grona najpopularniejszych osób w naszym kraju. Prywatnie jest mamą dwóch synów oraz żoną Radosława Majdana. Małgorzata Rozenek - Majdan z powodzeniem łączy rozwój kariery z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Gwiazda nie zapomina również o małych przyjemnościach dla samej siebie. Prezenterka uwielbia wypoczywać w towarzystwie swoich ukochanych psów, które również są ważnymi członkami rodziny Rozenek - Majdan.