Paulina Krupińska w zjawiskowej sukience od Macieja Zienia! Kobiecy i elegancki look idealny na Sylwestra!

Modelka rzadko pojawia się na branżowych imprezach, jednak ostatnio zrobiła wyjątek! Paulina Krupińska na galę z okazji 90-lecia Miss Polonia 2019 włożyła wyjątkową sukienkę projektu Macieja Zienia. Model to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy zadać szyku na ważnych wydarzeniach! Sprawdźcie!

Paulina Krupińska w sukience Macieja Zienia

Paulina Krupińska na imprezie zorganizowanej z okazji 90-lecia Miss Polonia 2019 zachwyciła swoją sukienką niemal wszystkich zgromadzonych. Czarna, dopasowana kreacja doskonale podkreśla figurę modelki. Lekko bieliźniana góra i koronkowe zdobienie na dekolcie pozwoliło na stworzenie wyjątkowo kobiecego modelu. Produkt z cieniutkimi ramiączkami oraz dołem w kształcie syrenki zachwycił  fanów modelki! Połączenie satyny z czernią chyba nigdy nie wyjdzie z mody! Model nie jest dostępny w sklepie online projektanta, dlatego można przypuszczać, że Maciej Zień stworzył sukienkę specjalnie na życzenie Pauliny Krupińskiej. Ta kreacja doskonale sprawdzi się nie tylko na czerwonym dywanie, ale również podczas wesela i zbliżającego się Sylwestra!

Paulina Krupińska - projekty

Niedawno do sieci trafiła nowa kampania z udziałem modelki. Paulina Krupińska świetnie sprawdziła się w roli nowej twarzy projektów marki Just Paul. Markę pokochały nie tylko gwiazdy, ale również kobiety w całej Polsce. Bajkowa sceneria i piękne kreacje tworzą wyjątkowy obrazek, który zachwycił fanów modelki. Rossmann to kolejna marka, która zaufała byłej Miss Polonia. Gwiazda występuje na spotach reklamowych, na plakatach i w gazetkach promocyjnych drogerii.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska stawia na rodzinę!

Modelka doczekała się dwójki dzieci razem z muzykiem Sebastianem Karpiel – Bułecka. Para od lat żyje i wychowuje pociechy w Warszawie. Nie jest tajemnicą, że małżeństwo kocha góry, w których spędza każdą wolną chwilę. Mąż Pauliny Krupińskiej urodził się w Zakopanym, dlatego jest to dla niego wyjątkowe miejsce. Z pewnością pobyt w ich ukochanych górach pozwala im na złapanie oddechu i dystansu do świata show - biznesu, w którym oboje na co dzień pracują.