Małgorzata Rozenek - Majdan z mężem w świątecznych bluzach od Łukasza Jemioła! Widać już ciążowe krągłości?

Wczoraj mąż Małgorzaty Rozenek - Majdan, Radosław Majdan ogłosił, że jego żona jest w ciąży. Prezenterka, wcześniej opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie w świątecznej bluzie, którą zaprojektował Łukasz Jemioł! To doskonały pomysł na świąteczny prezent! Fani celbrytki zastanawiają się czy można zauważyć już ciążowe krągłości gwiazdy! Sprawdźcie!

Małgorzata Rozenek - Majdan w bluzie Łukasza Jemioła

Prezenterka opublikowała niedawno zdjęcie na swoim Instagramie jedno z pierwszych, świątecznych zdjęć. Wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem, gwiazda pozuje w bluzie, z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Kolekcja „Święta” to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Klasyczne kroje i minimalistyczne wzory sprawdzą się doskonale, jako świąteczny outfit dla całej rodziny! Małgorzata Rozenek - Majdan postawiła na produkt w czerwonym kolorze ozdobioną złotymi i srebrnymi gwiazdkami z dekoltem w łódkę. Ten model w sklepie online marki kosztuje 499 zł znajdziemy go jeszcze w czarnej wersji. Rozmiary XS/S, M/L oraz XL to doskonała opcja dla Pań z różnymi typami sylwetki. Bluzę możemy połączyć z czarnymi lub jeansowymi spodniami, które idealnie uzupełnią cały świąteczny look!

Radosław Majdan w bluzie Łukasza Jemioła

Radosław Majdan, na zdjęciu, które opublikowała Małgorzata Rozenek - Majdan prezentuje czarną bluzę projektu Łukasza Jemioła. Produkt z kapturem i kieszenią z przodu jest nie tylko wygodny, ale również niezwykle stylowy. Emblemat z cukrowymi laseczkami i reniferami tworzy naprawdę świąteczny model! Bluzę w rozmiarze M/L oraz XL znajdziemy również w czerwonym kolorze w sklepie online projektanta za 359 zł.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek - Majdan w ciąży!

„Perfekcyjna Pani Domu” od dawna starała się z mężem o dziecko. Gwiazda przyznała, że jej dwóch synów z poprzedniego małżeństwa przyszło na świat dzięki metodzie in vitro. W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek - Majdan zaangażowała się w pomoc parom, które od dawna starają się o dziecko, a in vitro to często dla nich ostatnia szansa na długo wyczekiwaną pociechę. W ostatnim czasie prezenterka nie była tak aktywna w social mediach jak jeszcze jakiś czas temu. Wczoraj zespół IRA, który przyjaźni się z Radosławem Majdanem, na jego prośbę ogłosił światu radosną nowinę o ciąży żony byłego piłkarza. Maluch na świat przyjdzie w przyszłym roku! Gratulujemy!

Więcej o:
Skomentuj:
Małgorzata Rozenek - Majdan z mężem w świątecznych bluzach od Łukasza Jemioła! Widać już ciążowe krągłości?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX