Małgorzata Rozenek - Majdan w autorskiej kolekcji kurtek Tiffi!

Prezenterka wielokrotnie zaskakiwała fanów swoimi stylizacjami, ale tym razem pochwaliła się wyjątkowym projektem. Małgorzata Rozenek - Majdan zaprojektowała specjalne modele puchowych kurtek dla marki Tiffi, a część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na szczytny cel!

Małgorzata Rozenek – Majdan dla Tiffi

Gwiazda opublikowała dziś zdjęcie na swoim Instagramie, oznajmiając w ten sposób nawiązanie współpracy z popularną marką odzieżową. Wspólnie z Tiffi Małgorzata Rozenek – Majdan zaprojektowała kurtki zimowe w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym. Kolekcja „Lady M” to pikowane, lekko rozkloszowane modele, które dzięki zapięciu pod szyją idealnie sprawdzą się podczas minusowych temperatur. Prosty krój idealnie sprawdzi się do casualowych stylizacji do pracy, szkoły, a nawet podczas wieczornych wyjść ze znajomymi. Te dwa modele można już kupować na stronie marki Tiffi, kosztują 899 zł. Co ciekawe, część dochodu ze sprzedaży kurtek z kolekcji "Lady M" zostanie przeznaczona na fundację Małgorzaty Rozenek – Majdan, która już niebawem ma wystartować.

Bizneswoman Małgorzata Rozenek – Majdan

Fundacja to nie jedyny projekt „Perfekcyjnej Pani Domu”. Gwiazda niedawno otworzyła catering dietetyczny MRM Food, który oferuje zdrowe posiłki wprost pod wskazany adres. Prezenterka nie tylko chce pomóc Polakom we wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych, ale również troszczy się o środowisko. Pudełka, w których dostarczane jest jedzenie, są w 100 proc. biodegradowalne, co obecnie jest niezwykle ważne.

Zobacz wideo

Kariera i życie prywatne Małgorzaty Rozenek – Majdan

Z zawodu jest prawniczką. Karierę w telewizji rozpoczęła w 2012 roku, kiedy została gospodynią programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Bardzo udany telewizyjny debiut Małgorzaty Rozenek – Majdan sprawił, że niezwykła kariera celebrytki nabrała oszałamiającego tempa. Na swoim koncie prezenterka ma wiele poradników, które cieszą się ogromną popularnością. Jej ostatnią publikacją jest książka „In vitro. Rozmowy intymne”, w której wspólnie ze specjalistami stara się wytłumaczyć czytelnikom, czym jest in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów, Stanisława oraz Tadeusza. Trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu: pierwszy raz w trakcie studiów, z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim, drugi raz z aktorem Jackiem Rozenkiem – oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Od 2016 roku jest szczęśliwą żoną byłego piłkarza, Radosława Majdana