Małgorzata Socha w bluzie od Łukasza Jemioła podbija Nowy Jork! Olśniewająca!

Aktorka przebywa obecnie na krótkim urlopie w Nowym Jorku, gdzie wspierała swojego męża, który brał udział w maratonie. Małgorzata Socha chętnie publikuje zdjęcia z wyjazdu. Na jednym z nich ma na sobie sportową bluzę projektu Łukasza Jemioła, która zachwyciła fanów aktorki. Wiemy, ile kosztuje!

Małgorzata Socha w sportowej bluzie

Małgorzata Socha stawia na wygodne stylizacje. Jak każdy turysta, chce czuć się swobodnie i komfortowo przemierzając kolejne szlaki. Na wycieczkę do Nowego Jorku aktorka zabrała wiele sportowych ubrań. Jednym z nich była bluza projektu Łukasza Jemioła. Czarny produkt z kapturem wyróżnia charakterystyczna grafika w stylu vintage. Artystka zdecydowała się na model z wariantem 80’, jednak w kolekcji znajdziemy również 70’ i 90’. Projekt pochodzi z limitowanej kolekcji „AGE” i kosztuje 449 zł.

Małgorzata Socha wspiera męża

Artystka nie udziela zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego. Od kilku lat jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, bierze udział w maratonach, które odbywają się w Nowym Jorku. Małgorzata Socha wspiera partnera w jego pasjach, dlatego z okazji jego dotarcia do mety opublikowała ich wspólne zdjęcie. Aktorka nie kryła dumy i szczęścia. Po całym wydarzeniu para skorzystała z uroków miasta, które ma wiele do zaoferowania. Jak się okazuje to nie jedyna gwiazda, która wspierała swojego męża podczas maratonu! Reese Witherspoon wspólnie ze swoimi pociechami również kibicowała tego dnia swojej drugiej połowie.

Zobacz wideo

Życie Małgorzaty Sochy

Aktorka od 22 lat jest ze swoim mężem, z którym doczekała się trójki dzieci: Zosię, Basię i Stanisława. Przy okazji premiery swojej kolekcji dla Monnari, Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie ze swoją mamą. Obie Panie pozują w jednakowych stylizacjach udowadniając, że kolekcja Małgosia Socha x Monnari jest dla kobiet w każdym wieku. Artystka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Gra w dwóch popularnych serialach, a na premierę czeka film, w którym gra główną rolę. Gwiazda podkreśla, że mimo natłoku obowiązków to rodzina jest dla niej priorytetem, dlatego każdą wolną chwilę poświęca właśnie jej.