Małgorzata Kożuchowska w stylowych, białych sneakersach Tommy Hilfiger

Małgorzata Kożuchowska dodała na Instagrama zdjęcie z tajemniczym opisem, a ubrana jest cała na czarno. Jedynym elementem w innym kolorze są białe sneakersy marki Tommy Hilfiger. To uniwersalny, modny model. Znamy ich cenę!

Małgorzata Kożuchowska w białych sneakersach Tommy Hilfiger

Małgorzata Kożuchowska wstawiła na Instagrama zdjęcie w czarno - białej stylizacji. Białe są jednak tylko buty, choć także nie w całości. Na górnej części zapiętka widać czarny fragment, który urozmaica ten z pozoru klasyczny model. Buty Kożuchowskiej to sneakersy marki Tommy Hilfiger, które znaleźć można w sklepie internetowym eobuwie.com.pl. Kosztują 449 zł i wykonane są ze skóry licowej oraz ekologicznej. Dostępne są w rozmiarze 41. Obuwie aktorki jest bardzo wygodne, a zapewnia to technologia, którą w nich zastosowano - amortyzującą oraz przewiewną wkładkę. To doskonałe buty na co dzień, do luźnych stylizacji, na różną pogodę. Sneakersy to obecnie jedne z najbardziej popularnych butów. Kochają je kobiety, które cenią sobie wygodę i dobrze czują się w sportowym stylu. Takie obuwie można założyć zarówno do spodni jak i codziennych sukienek.

Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka postawiła na czarno - białą stylizację, w której zdecydowanie przeważa ta pierwsza barwa. Zdecydowała się nawet na ciemną chustę. Na ten total look składa się płaszcz do połowy uda, a także spodnie o długości 7/8. Stylizacja mimo klasycznych barw jest dość oryginalna, a efekt ten potęguje również chustka na głowie. Może przywoływać na myśl przebranie jak z nowoczesnego spektaklu teatralnego i nawiązanie do stylu awangardowego. Białe sneakersy są ciekawym uzupełnieniem. 

Czarny total look Małgorzaty Kożuchowskiej po raz kolejny

Ostatnio aktorka pojawiła się cała na czarno również na premierze filmu "Proceder". Odbyło się to 14 listopada, a oprócz Kożuchowskiej było również wiele innych gwiazd. Aktorka postawiła wtedy na elegancję w męskim stylu. Zdecydowała się na dopasowany, garnitur ze świecącej tkaniny, który świetnie podkreślał jej kształty. Wszyscy byli zachwyceni jej dobrym gustem modowym!

Więcej o: