Małgorzata Rozenek - Majdan w beżowym płaszczu polskiej marki Velsantimo! Klasyka, która jest zawsze w modzie!

Prezenterka wzięła dzisiaj udział w konferencji prasowej Omenaa Foundation, gdzie zaprezentowano kolekcję koszul, dzięki którym możliwe będzie wybudowanie szkoły w Ghanie. Małgorzata Rozenek - Majdan swoją stylizację uzupełniła klasycznym, beżowym płaszczem polskiej marki Velsantimo. Sprawdźcie, ile kosztuje!

Małgorzata Rozenek – Majdan w płaszczu Velsantimo

Małgorzata Rozenek - Majdan doskonale zna się na jesiennych trendach. Udowodniła to decydując się na popularny model płaszcza w beżowym kolorze. Prosty i ponadczasowy fason to strzał w dziesiątkę! Klapa znajdująca się z tyłu płaszcza została ozdobiona czarnym napisem z nazwą marki produktu. Na ten model zdecydowała się niedawno również Anna Lewandowska. Płaszcz znajdziemy na stronie Velsantimo za 1320 zł. Rozcięcia na ramionach nadają mu nowoczesnego charakteru! To prawdziwy hit, który ozdobi elegancką i casualową stylizację!

Małgorzata Rozenek – Majdan w koszuli, która pomaga

„Perfekcyjna Pani Domu” została jedną z twarzy najnowszej kampanii fundacji stworzonej przez Omenaa Mensah. Małgorzata Rozenek – Majdan na dzisiejszą konferencję prasową zdecydowała się założyć jeden z modeli koszul, które pomogą w zbudowaniu szkoły dla dzieci w Ghanie. Czarny model zaprojektowany przez Macieja Zienia, kosztuje 399 zł, a można go nabyć w sklepie internetowym James Button. 

Zobacz wideo

 Małgorzata Rozenek - Majdan w szykownej spódnicy Balmain

Prezenterka uwielbia drogie i stylowe produkty, które chętnie łączy z ubraniami ze znanych sieciówek. Tym razem Małgorzata Rozenek – Majdan stworzyła stylizację wykorzystując wełnianą, czarną spódnicę od Balmain. Dopasowany model mini został ozdobiony dwoma rzędami charakterystycznych guzików, które pojawiają się w wielu projektach tego francuskiego domu mody. Produkt znajdziemy w sklepie Moliera 2 za 3999 zł w rozmiarze 38-44. Spódnica doskonale sprawdzi się nie tylko do pracy, ale również na randkę lub na spotkanie z przyjaciółmi.

Więcej o: