Małgorzata Rozenek - Majdan w ponadczasowej koszuli, która pomaga!

Prezenterka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Tym razem wsparła Omenaa Foundation, którą stworzyła Omenaa Mensah. Nazwa koszuli, którą ma na sobie Małgorzata Rozenek - Majdan ma nawiązywać do jej charakteru. Wiemy, gdzie i za ile znajdziecie koszulę!

Koszula Małgorzaty Rozenek – Majdan

Produkt, który na jednym z ostatnich zdjęć ma na sobie Małgorzata Rozenek - Majdan, został zaprojektowany przez Macieja Zienia. Ponadczasowa biel i szlachetne materiały tworzą wyjątkową koszulę, która doskonale sprawdzi się niemal do każdej stylizacji. Prosty krój oversize modelu „SILNA LIGHT” będzie pasował do różnych sylwetek. Zadbano o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Guziki koszuli są sygnowane marką Macieja Zienia. Model w przedsprzedaży możemy znaleźć w sklepie online Jamesa Buttona za 399 zł.

Małgorzata Rozenek – Majdan pomaga dzieciom w Ghanie

Cena koszuli może niektórych dziwić, ale decydując się na ten produkt nie tylko kupujemy model świetnej jakości, ale również pomagamy dzieciom w Ghanie. Omenaa Foundation dochód ze sprzedaży tych właśnie produktów przeznaczy na wybudowanie szkoły, która pomoże zdobyć wykształcenie wielu osobom. Małgorzata Rozenek – Majdan dobrze wie, jak ważna jest edukacja w życiu każdego człowieka. Sama skończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz wideo

Fundacja stworzona przez Omenaa Mensah

Omenaa Mensah swoją fundację założyła w 2014 roku. Dzięki akcji „Każda koszula pomaga” ma szanse na zrealizowanie celu, jakim jest budowa szkoły w Ghanie. Powstało siedem koszul, których twarzami zostały: Małgorzata Rozenek – Majdan,  Omenaa Mensah, Milena Sadowska, Miss Polski 2019 oraz Vanessa Ponce de Leon, Miss Świata 2018. Cztery koszule w białym kolorze, jedna w czekoladowym oraz dwie w czerni charakteryzują różne fasony, które możemy dopasować do wielu stylizacji. Dobierając do nich jeansy mamy gotowy casualowy outfit. Jeśli zaś zdecydujemy się na spódnicę stworzymy bardziej oficjalny look.

Więcej o: