Anna Lewandowska w płaszczu, który pokochały jej fanki! Znamy jego cenę!

Trenerka fitness, korzystając ze słonecznej niedzieli, wybrała się wspólnie z najbliższymi na jesienny spacer. Z tej okazji Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, mając na sobie długi, pomarańczowy płaszcz marki Velsantimo! Sprawdźcie, ile kosztuje!

Anna Lewandowska w płaszczu Velsantimo

Motywatorka swój grafik ma wypełniony po brzegi, dlatego stara się każdą wolną chwilę spędzać z rodziną. Podczas niedzielnego spaceru z córeczką Klarą i mężem Robertem Lewandowskim, trenerka fitness zaprezentowała swoją jesienną stylizację w długim, pomarańczowym płaszczu, który idealnie wpisuje się w jesienne trendy. Na plecach umieszczona została klapa, na której znajduje się czarny napis z nazwą firmy.  Anna Lewandowska postawiła na nowoczesny krój z rozcięciami na ramionach. Na stronie marki Velsantimo znajdziemy ten model również w beżowym kolorze. Płaszcz w sklepie online kosztuje 1320 zł.

 

Anna Lewandowska zabrała Klarę na mecz!

Dwuletnia córeczka Anny Lewandowskiej to jedna z najwierniejszych i największych kibicek jej taty, Roberta Lewandowskiego. Trenerka fitness udostępniła urocze nagranie, na którym Klara skacze, krzyczy i z całych sił kibicuje drużynie Bayern Monachium. Jeden z najlepszych piłkarzy w naszym kraju strzelił swoją kolejną bramkę, udowadniając, że jest w świetnej formie! Klara Lewandowska miała na sobie ukochaną koszulkę drużyny z dziewiątką na plecach, numerem z którym gra jej tata! Filmik rozczulił fanów gwiazdorskiej pary! 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska podbija rynek kosmetyczny

We wrześniu na rynku pojawiły się nowe kosmetyki Phlov, które stworzyła Anna Lewandowska. Innowacyjne kosmetyki naturalne już od jutra będzie można kupić w perfumeriach Sephora, a od kilku dni docierają pierwsze przesyłki do osób, które zamówiły produkty w przedsprzedaży. Ceny wegańskich kosmetyków zaczynają się od 59 zł. Trenerka fitness podeszła bardzo racjonalnie do stworzenia swoich produktów, dbając o ich najdrobniejszy szczegół. Opakowania Phlov powstały z surowców nadających się do recyklingu. Zadaniem marki jest oddziaływanie na wszystkie zmysły. Połączenie BRAIN- SKIN to nowe odkrycie naukowców, które Anna Lewandowska wykorzystała do stworzenia swoich kosmetyków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.