Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu: odważny dekolt Joanny Liszowskiej i czerwona suknia Edyty Herbuś skradły show

Polsat zaprezentował ramówkę na 2019 rok. We wtorek na wieczorowej gali pojawiły się wszystkie gwiazdy współpracujące ze stacją: Małgorzata Socha, Karolina Szostak, Edyta Herbuś czy Joanna Liszowska. Kto wyglądał najlepiej na czerwonym dywanie?

Wiosenna ramówka Polsatu zgromadziła wszystkich, którzy na co dzień współpracują z telewizją Zygmunta Solorza-Żaka. Wśród zaproszonych gości pojawili się dziennikarze i prezenterzy stacji, aktorki polsatowskich seriali oraz gwiazdy biorące udział w programach stacji, między innymi "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". 

Wiosenna ramówka Polsatu: Dominika Tajner-Wiśniewska, Agnieszka Radwańska, Joanna Liszowska, Edyta Herbuś

Wiosenna ramówka Polsatu: Dominika Tajner-Wiśniewska, Agnieszka Radwańska, Joanna Liszowska, Edyta HerbuśWiosenna ramówka Polsatu: Dominika Tajner-Wiśniewska, Agnieszka Radwańska, Joanna Liszowska, Edyta Herbuś KAPiF.pl

Wiele celebrytek skorzystało z okazji, by podczas wiosennej ramówki Polsatu pokazać swoje odmienione oblicze. Dominika Tajner-Wiśniewska, która będzie jedną z uczestniczek programu "Dancing with the stars", pojawiła się w wieczorowej, srebrzystej sukni z gorsetową górą, która pięknie eksponowała sylwetkę. Agnieszka Radwańska, biorąca udział w tym samym programie, postawiła na koktajlową, białą sukienkę. Najwięcej emocji wzbudziła Joanna Liszowska, która w długich platynowych blond włosach i bardzo odważnym dekolcie porównywana była do Kim Kardashian. Aktorka serialu "Przyjaciółki" zdecydowała się na satynowy garnitur polskiej marki Zaquad. Także stylizacja Edyty Herbuś wzbudziła duże zainteresowanie. Aktorka wybrała długą czerwoną suknię z gorsetową górą oraz ponętnym rozcięciem. 

Wiosenna ramówka Polsatu: Karolina Szostak, Małgorzata Socha, Paulina Sykut-Jeżyna i Anna Jagodzińska

Wiosenna ramówka Polsatu: Karolina Szostak, Małgorzata Socha, Paulina Sykut-Jeżyna, Anna JagodzińskaWiosenna ramówka Polsatu: Karolina Szostak, Małgorzata Socha, Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Jagodzińska KAPiF.pl

Karolina Szostak zdecydowała się na różowy komplet polskiej marki Marlu. Dziennikarka zmieniła także fryzurę, rozjaśniając wybrane pasemka włosów. Małgorzata Socha tak jak ostatnio Agnieszka Dygant na premierze filmu "Kobiety mafii 2" , wybrała elegancki biały garnitur. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w projekcie marki Bohoboco. Paulina Sykut-Jeżyna wybrała długą, zwiewną suknię w zwierzęcy wzór, która doskonale wpisywała się w trendy wiosennego sezonu. Modelka Anna Jagodzińska, uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wybrała małą czarną z supermodnym marszczeniem.