Organizer do torebki, dzięki któremu w twojej torebce w końcu zapanuje porządek

Chcesz zapanować nad bałaganem w torebce? Denerwujesz się, gdy nie możesz znaleźć telefonu, długopisu albo porftela? Organizer do torebki to praktyczna rzecz, którą warto mieć zawsze pod ręką.

Do czego służy organizer do torebki 

Większość damskich torebek nie posiada praktycznych przegródek, dzięki którym utrzymanie porządku w ich wnętrzu byłoby znacznie łatwiejsze. Najczęściej torebki mają w środku w niewielkie, zapinane na suwak kieszonki, w których można przechowywać np. dokumenty albo telefon. Niektóre modele mają osobne kieszenie po zewnętrznej stronie. Jednak duże torebki, np. pojemne shoperki albo miękkie worki, które najczęściej wybieramy z myślą o pracy albo uczelni, nie mają we wnętrzu osobnych przegródek, a co za tym idzie, o wiele trudniej utrzymać w nich porządek oraz szybko coś znaleźć.

Organizer do torebki przyda się wtedy, gdy chcesz utrzymać porządek w dużej torebceOrganizer do torebki przyda się wtedy, gdy chcesz utrzymać porządek w dużej torebce Fot. Shutterstock

  • Organizer do torebki pozwala w łatwy sposób zapanować nad bałaganem, to praktyczny dodatek, dzięki któremu utrzymasz porządek we wnętrzu swojej ulubionej torebki. Organizer do torebki wygląda najczęściej jak druga, miękka torebka zapinana na zamek oraz wyposażony jest w szereg przegródek oraz komór, ułatwiających segregację przedmiotów.
  • Nie musisz codziennie przekładać wszystkich rzeczy - wystarczy, że wyciągniesz organizer i przełożysz go do torebki, którą chcesz tego dnia wybrać. To gwarancja, że niczego nie zapomnisz i nadal będziesz miała porządek w swoich rzeczach. 
Zobacz wideo

Organizer do torebki mały czy duży?

Na rynku dostępne są organizery różnej wielkości, dlatego ich wielkość dopasuj przede wszystkim do rozmiaru swojej torebki oraz tego, co będziesz chciała przechowywać w ich wnętrzu. Mały organizer do torebki będzie idealny do niewielkich kuferków oraz małych torebek, natomiast duży organizer do torebki będzie niezastąpiony do shopperów oraz miękkich, obszernych zamszowych worków. Mały organizer do torebki może posłużyć do przechowywania kosmetykow albo dokumentów, natomiast w dużym zmieścisz kalendarz, dokumenty, telefon, słuchawki, klucze i mnóstwo innych przedmiotów, które najczęściej nosisz ze sobą. W ofercie niektórych popularnych marek odzieżowych bez problemu znajdziesz proste organizery do torebki, które pasują do większości modeli jednokomorowych. Mogą być wykonane z miękkiej tkaniny albo sztucznej skóry. 

Organizer do torebki filcowy 

Filcowy organizer do torebkiFilcowy organizer do torebki Bertonisklep

Jeśli nie chcesz zwykłego organizera, możesz zdecydować się na filcowy. Jest on najczęściej lekko usztywniany i bardzo ładnie wygląda, a do tego doskonale spełnia swoją funkcję. Filcowe organizery do torebki znajdziesz np. w ofercie Pakamery. Takie organizery będą idealne do przechowywania zeszytów, kalendarzy, długopisów,okularów, telefonu i dokumentów, są także wyposażone w breloczki na klucze. 

Organizer do torebki, a może torebka dobrze zorganizowana?

Tym z was, które szukają torebki niewielkich rozmiarów, polecamy specjalnie zaprojektowane modele polskiej marki Mandel. Te torebki nie potrzebują organizera, a ich wnętrze pomyślane jest tak, aby znalazło się tam miejsce na każdy potrzebny przedmiot. W środku każdej torebki znajdziecie praktyczne przegordy i kieszonki na karty i dokumenty, miejsce na telefon oraz małe etui na pomadkę. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób znaleźć można każdą potrzebną rzecz.