Foot Truck eobuwie.pl rusza w trasę!

Foot Truck, czyli mobilny sklep eobuwie.pl, mieszczący się w specjalnej, zautomatyzowanej naczepie ciężarówki, rusza w wakacyjną trasę wzdłuż polskiego wybrzeża. Pozwoli on na korzystanie z wszystkich udogodnień sklepów stacjonarnych: tabletów, skanerów esize.me i umożliwi dostęp do pełnej oferty online.

Eobuwie.pl jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi esize.me oraz tworzeniu sklepów stacjonarnych spółka zmierza w kierunku rzeczywistej integracji kanałów sprzedaży on-line i off-line.

Eobuwie to marka elastyczna i wychodząca naprzeciw potrzebom klientów. W te wakacje oferujemy osobom wypoczywającym na wybrzeżu kompletne doświadczenie zakupów u nas. Foot Truck umożliwi nam zaprezentowanie klientom jak działa i co oferuje eobuwie.pl. Będą mieli okazję przekonać się sami, jak przyjemne i proste są zakupy w proponowanym przez nas modelu.

- mówi Marcin Grzymkowski, prezes zarządu eobuwie.pl S.A.

Foot Truck, czyli mobilna wersja sklepu stacjonarnego

Trasa rozpoczęła się 5 lipca w Świnoujściu. W każdym miasteczku eventowym na odwiedzających czekają liczne niespodzianki, konkursy z nagrodami, rabaty, atrakcje dla młodszych i starszych.

W Foot Trucku znajdują się wszystkie korzyści i funkcjonalności sklepów stacjonarnych eobuwie.pl. Można w nim m.in. przymierzać i kupować buty dostępne na miejscu, jak również skorzystać z pełnej oferty serwisu online. Na pokładzie dostępne są także skanery rewolucyjnego systemu esize.me.

Eobuwie.pl idąc z duchem czasu wprowadza system esize.me!Eobuwie.pl idąc z duchem czasu wprowadza system esize.me! Mat.prasowe

Esize.me. Co to jest?

Już nie musisz się zastanawiać czy buty, które chcesz kupić, będą na Ciebie pasować! Dzięki zaawansowanej technologii, skaner esize.me wykonuje dokładny model 3D stóp, uwzględniający długość, szerokość, wysokość i tęgość stopy. Obraz oraz precyzyjne wymiary są wyświetlane na urządzeniu dotykowym, na którym można zapoznać się ze szczegółowymi danymi na temat wymiarów. Proces skanowania trwa kilka sekund i jest darmowy.

Darmowy skan wykonuje się raz. Potem warto przypisać go do swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i w dowolnym momencie korzystać z rekomendacji - czy to podczas zakupów stacjonarnych czy online. Naturalnym uzupełnieniem esize.me jest możliwość doboru spersonalizowanych wkładek, którą eobuwie.pl już oferuje swoim klientom.

– wskazuje Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl.

Mobilny sklep eobuwie.pl w Foot Trucku!Mobilny sklep eobuwie.pl w Foot Trucku! Mat.prasowe

Eobuwie.pl zawita do 8 nadbałtyckich kurortów

Oto lista miast, w których będzie można odwiedzić mobilny sklep eobuwie.pl podczas tegorocznych wakacji:

05-07.07 Świnoujście

12-14.07 Kołobrzeg

19-21.07 Dziwnów

26-28.07 Darłówko Zachodnie

02-04.08 Ustka

09-11.08 Gdańsk

16-18.08 Łeba

23-25.08 Władysławowo