Rewolucja w zakupach online: eobuwie.pl wprowadza esize.me

Natalia Stachacz
17.10.2018 10:13
eobuwie wprowadza esize.me

eobuwie wprowadza esize.me (eobuwie.com.pl)

Ile razy zdarzyło Ci się odesłać kupione online buty, ponieważ zamówiony model miał nieodpowiedni rozmiar albo fason? Prawie każdy z nas ma taką "wpadkę" na swoim koncie. Nowa rewolucyjna usługa, którą właśnie wprowadza firma eobuwie.pl, najprawdopodobniej rozwiąże ten problem raz na zawsze.

Esize.me to system, który dopasuje idealne buty do każdej stopy. Jak to możliwe? Firma eobuwie.pl stworzyła specjalny skaner, który jest w stanie wykonać dokładny model 3D stóp.

- Takie urządzenia są często używane przez profesjonalnych sportowców. My proponujemy coś, co ma działać jeszcze dokładniej. Dzięki pomiarowi stopy wykonanemu w modelu 3D otrzymujemy jej obraz zawierający także długość, szerokość, wysokość i tęgość . Dodatkowo, po przymierzeniu butów, urządzenie może uwzględnić indywidualne preferencje mierzącego - jeśli wolimy buty luźniejsze, wystarczy zaznaczyć taką opcję. Wszystko to będzie uwzględnione także przy kolejnych zakupach - system zarekomenduje obuwie, które spełnia nasze wymagania - opisuje Konrad Jezierski, Dyrektor ds. Retail eobuwie.pl 

 

Co ważne, cały proces trwa kilka sekund i jest darmowy. Po kilku sekundach skanowania uzyskujemy obraz 3D swoich stóp. Skan może zapisać, przypisując go do swojego numeru telefonu komórkowego oraz adresu email. System esize.me wybierze spośród oferty eobuwie.pl tylko te buty, które pasują do naszego kształtu stopy. Skan wykonuje się jednorazowo, a korzystać z niego można dowolnie: zarówno w sklepach stacjonarnych eobuwie.pl jak i przy zakupach internetowych.

Firma przeanalizowała ponad 40 tys. modeli butów pochodzących od blisko 500 marek. Wszystko po to, aby zakupy były jeszcze prostsze i bezproblemowe: - Skaner, który zapamiętuje indywidualne preferencje to pewniejsze zakupy. U nas procent zwrotów z powodu niedobrania rozmiaru jest niski w stosunku do konkurencji, ponieważ każdy produkt jest indywidualnie mierzony i ważony w naszym studio fotograficznym. Teraz jesteśmy w stanie pójść jeszcze dalej - dodaje Konrad Jezierski. 

eobuwie wprowadza esize.meeobuwie wprowadza esize.me źródło: eobuwie.com.pl

Przedstawiciele eobuwie.pl zadbali także, żeby dostęp do skanerów esize.me był powszechny. Można go dokonać w każdym salonie marki oraz w dedykowanych punktach pomiarowych. W sumie w 30 dużych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Olsztynie czy Wrocławiu. Cała lista jest dostępna na stronie www.esize.me

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • Mariusz Nowak

  Oceniono 2 razy 2

  Napisala pani że to jest darmowe a co z punktem 9. widocznym na
  na stronie eobuwie pod linkiem "Zasady korzystania z usług esize.me" ?

  "9. Skorzystanie z narzędzia do skanowania ma charakter odpłatny. Ceny są udostępnione w cenniku usługi. Do pełnego korzystania z oferowanych przez grupę eobuwie.pl usług, konieczne jest również założenie konta w jednym z naszych sklepów internetowych (chodzi przynajmniej o sklep internetowy prowadzony pod tą samą marką co stacjonarny, w którym zdecydujesz się zrobić skan) i zaznaczenie przez Ciebie odpowiednich zgód na formularzu widocznym na urządzeniu, umożliwiających komunikację marketingową (mailową i telefoniczną) z Tobą. Wyrażenie ich jest dobrowolne, ale niezbędne abyś mógł cieszyć się ze wszystkich korzyści, które oferuje grupa eobuwie.pl. Jeżeli wyrazisz te zgody będziesz otrzymywał informacje o nowościach i promocjach - jeśli jesteś pełnoletni, także dedykowanych i dopasowanych do Ciebie (i niedostępnych dla innych)."

 • leszlong

  Oceniono 2 razy 2

  "w dedykowanych punktach pomiarowych"
  Tzn. punkty pomiarowe będą z dedykacją? To co napisaliście, to jest polglisz albo wolski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX