Trendy 2019 w wiosenno-letniej kolekcji Doroty Goldpoint

Trendy 2019 są silnie obecne w najnowszej kolekcji Doroty Goldpoint, ale bazą jak zawsze jest elegancka klasyka. Wśród nowości na nadchodzącą wiosnę i lato zobaczymy modne wzory, nietuzinkową interpretację żakietu, a także piękne sukienki koktajlowe - idealne na wesela.

Trendy 2019. Nowa kolekcja Doroty Goldpoint

Dorota Goldpoint to polska projektantka, której sylwetkę prezentowaliśmy w ramach naszego cyklu premium "Polska Moda". Nowa kolekcja na sezon wiosna-lato 2019 potwierdza założenia marki, czyli wierność klasyce, ale jej silną stroną są również aktualne trendy. Wśród nich znalazł się wzór kwiatowy, który wiosną regularnie wraca do mody. Mimo to, nigdy się nie nudzi, bo u każdego z projektantów wygląda inaczej. Dorota Goldpoint stawia na duże kwiaty w wersji tropikalnej, które pokrywają sukienki maxi i inne letnie fasony. Oprócz tego projektantka bierze na warsztat klasykę garderoby uniseks, czyli marynarkę. Wykraja ją jak surdut, ponczo albo krótki żakiet w stylu lat 50. Z tego samego materiału szyje również długi letni płaszcz, który przypomina japońskie kimono.

Trzeci silny trend 2019 to biel, głównie pod postacią wyjściowych sukienek. Szkoda, że ten kolor zarezerwowany jest dla panny młodej, bo propozycje Goldpoint idealnie nadawałyby się na eleganckie wesele! Na ratunek idzie za to mnóstwo propozycji w pudrowym różu - i zupełnie prostych (jak tunika i cygaretki), i bardziej szalonych (jak krótka sukienka z trzech warstw falban). W nowej kolekcji Doroty Goldpoint znajdziemy też ubrania w sportowym stylu, na przykład krótką granatową kurtkę łączoną ze spodenkami albo tuniki i bluzki w szerokie pasy.  

Dorota Goldpoint - kolekcja wiosna/lato 2019 

Wzór kwiatowy

Wzór kwiatowy w kolekcji Doroty Goldpoint - wiosna/lato 2019Wzór kwiatowy w kolekcji Doroty Goldpoint - wiosna/lato 2019 Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Żakiet na nowo

Żakiety w nowej kolekcji Doroty GoldpointŻakiety w nowej kolekcji Doroty Goldpoint Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Biel

Białe sukienki koktajlowe - Dorota GoldpointBiałe sukienki koktajlowe - Dorota Goldpoint Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Stylizacje na wesele

Stylizacje na wesele z kolekcji Doroty GoldpointStylizacje na wesele z kolekcji Doroty Goldpoint Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Wiosna na sportowo

Ubrania w sportowym stylu - Dorota GoldpointUbrania w sportowym stylu - Dorota Goldpoint Kolaż Avanti24 / Mat. prasowe

Barbara Hulanicki - polska projektantka, która podbiła Zachód

Więcej o: