Justin Bieber wypuścił nową kolekcję ubrań. Drew House to kwintesencja stylu piosenkarza

Justin Bieber zostanie projektantem? Artysta wypuścił na rynek nową linię ubrań pod nazwą Drew House.

Bieber to kolejny artysta, które chce podbić rynek odzieżowy. Popularność takich marek jak Yeezy czy Fenty Rihanny oraz Puma pokazują, że mariaż świata mody i muzyki może gwarantować sukces finansowy. Justin Bieber nie wymyśla niczego nowego. Proponuje ubrania, które doskonale wpisują się w jego własny styl i wykorzystuje sprawdzone patenty kolegów. 

Justin Bieber: co znajdziemy w kolekcji Drew House 

Justin Bieber został projektantemJustin Bieber został projektantem Drew House instagram

Pierwsze produkty z nazwą Drew House Bieber pokazał już w zeszłym roku. Artysta pojawiał się na imprezach w obszernej, pomarańczowe bluzie i czapeczce z daszkiem, na których widniał napis "Drew". Na instagramie powstało także oficjalne konto marki. Fani Biebera zastanawiają się, kto jest pomysłodawcą Drew House - sam artysta, czy może jego żona Hailey Baldwin, związana ze światem modelingu.

Przeczytaj też: Rihanna chce wejść do świata wielkiej mody. Podpisała umowę z LVMH. 

Żółta bluza z charakterystycznym logo to jeden z elementów kolekcji BieberaŻółta bluza z charakterystycznym logo to jeden z elementów kolekcji Biebera Drew House instagram

Co znalazło się w pierwszej kolekcji Drew House? Przede wszystkim mnóstwo beżu oraz sztruksu. Wybór kolorystyki od razu nasuwa skojarzenia z cielistymi ubraniami marki Yeezy, z drugiej strony doskonale wpisuje się w najgorętsze trendy sezonu wiosna-lato 2019. Sztruks, który z impetem wrócił do świata mody w zeszłym roku, zdaje się być tkaniną, którą ponownie odkrywa młode pokolenie. 

Beż oraz sztruks są teraz na topieBeż oraz sztruks są teraz na topie Drew House instagram

Według interenetowej strony Drew wszystkie ubrania zostały wyprodukowane etycznie w Los Angeles oraz innych miejscowościach na terenie Stanów Zjednoczonych. Każdy z elementów jest częścią limitowanej kolekcji, a ich cena waha się od 48 dolarów za koszulkę do 148 dolarów za parę spodni. To uniseksowa odzież, która dzięki oversize'owym fasonom, pasować będzie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. 

Nie jest to kolekcja, która wstrząśnie światem mody, ale wystarczy przypomnieć bestsellerową linię odzieży, którą Bieber stworzył wpólnie z Jerry Lorenzo, aby spodziewać się sprzedażowego sukcesu.