Sok na detoks - idealny sposób na wspomaganie odchudzania

Jak pozbyć się zanieczyszczeń z organizmu? SOKI SOKI SOKI....

Detoks sokami to prosta metoda, dzięki której pozbędziemy się toksyn z organizmu i pobudzimy nasze trawienie. W efekcie będziemy miały lśniące włosy, promienną cerą i lepsze samopoczucie ( i oczywiście kilka kilogramów mniej).

Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość i pić kilka szklanek oczyszczających soków owocowych i warzywnych dziennie.

Detoks sokami pozwoli nam pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii , które magazynowały się w naszym organizmie. Dodatkowo soki uzupełnią niedobory witamin i składników mineralnych oraz zrównoważą poziom elektrolitów, odpowiedzialnych za nasz układ nerwowy. Soki na oczyszczenie są także doskonałym wprowadzeniem do diety odchudzającej. Dzięki nim staniesz się lżejsza, zdrowsza i szczęśliwsza.

Jaki sok jest najlepszy do prawidłowego detoksu?

Sok marchewkowo-jabłkowy, ten tradycyjny sok pozwoli nam pozbyć się toksyn z organizmu, których produktami są m.in. krosty czy zaskórniki. Marchewka zawiera beta-karoten, który poprawi koloryt naszej skóry. Z kolei jabłka zawierają pektyny, które poprawią perystaltykę jelit i w szybki sposób pozwolą nam pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji z organizmu.

Sposób przygotowania : Marchew i jabłko kroimy na drobne kawałki i wrzucamy do wyciskarki. Nie używamy sokowirówki, ponieważ może ona "wypłukać" nasze owoce i warzywa z cennych witamin.

Więcej o:
Copyright © Agora SA