New Balance - najciekawsze modele marki

Bestseller znanej marki New Balance - sneakersy w centki, zobacz koniecznie....

Marka New Balance, od bardzo dawna istnieje na polskim rynku. Specjalizuje się nie tylko w obuwiu ale i odzieży sportowej. Jednak to właśnie te buty stały się hitem ostatnich kilku miesięcy. A wszystko za sprawą znanego nam wszystkim Kuby Wojewódzkiego, który do swoich stylizacji wtorkowych zakładał właśnie te buty.

Polska młodzież oszalała na ich punkcie, dlatego też idąc za ciosem, marka postanowiła podkręcić swoją sprzedaż i radykalnie podniosła ceny obuwia. Kiedyś z zwykłe New Balance, kupione "gdzieś w sklepie" można było zapłacić nie więcej niż 100 zł, teraz to graniczy z cudem.

Buty stały się na tyle popularne, że nawet sławni, polscy Youtuberzy, mają je na nogach, podczas kręcenia filmików, jednocześnie reklamując je.

Dzięki reklamie młodych artystów, poprzez media społecznościowe, marka stała się jeszcze bardziej rozpoznawalną na rynku, a outlety w stolicy, po weekendzie świecą pustkami...

Jak dla nas, najładniejszy model, to ten w cętki. Jesteśmy nimi oczarowane i pewnie niedługo, również skusimy się na nie....czekamy tylko na porządne obniżki cenowe:P

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.