Najnowsza kolekcja obuwia New Balance dla miłośników aktywnego stylu życia

Stawiasz na jakość, wygodę i ciekawy design? New Balance cię nie zawiedzie. Zapoznaj się zatem z najnowszą kolekcją tej marki.

Amerykańska firma New Balance uznawana jest za jednego z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych . Swoją działalność rozpoczęła w 1906 roku i z upływem lat zdobywa coraz to nowe rzesze zadowolonych użytkowników. Oferta kierowana jest nie tylko do zawodowych sportowców, ale też osób, zajmujących się sportem w mniej profesjonalny sposób, ceniących wygodę i komfort.

New BalanceNew Balance New Balance, cena 499,99 zł New Balance, cena 499,99 zł

New Balance oferuje damskie i męskie buty sportowe - do biegania, do maratonów i półmaratonów oraz buty bardziej casualowe, polecane na co dzień. Wszystkie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych , w mniej lub bardziej stonowanych odcieniach z wyraźnym, barwnym akcentem.

Mogę polecić buty New Balance wszystkim miłośnikom aktywnego stylu życia. Są wygodne i modne - doskonale wpisują się w sportowy trend, lansowany przez największych projektantów.

Zajrzyj do GALERII i obejrzyj najnowsze modele z wiosenno-letniej kolekcji.

Amerykańska firma New Balance uznawana jest za jednego z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1906 roku i z upływem lat zdobywa coraz to    nowe  rzesze zadowolonych użytkowników.

Oferta kierowana jest nie tylko do zawodowych sportowców , ale też osób,   zajmujących się sportem w mniej profesjonalny sposób,  ceniących  wygodę i komfort.

New Balance oferuje damskie i męskie buty sportowe - do biegania, do maratonów i półmaratonów oraz buty bardziej casualowe, polecane na co dzień. Wszystkie  dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, w mniej lub bardziej stonowanych odcieniach z wyraźnym, barwnym akcentem.

Mogę polecić buty New Balance wszystkim miłośnikom aktywnego stylu życia.   Doskonale wpisują się w sportowy trend, lansowany przez największych projektantów.

Zajrzyj do GALERII i obejrzyj najnowsze modele z wiosenno-letniej kolekcji.

Więcej o: