Makijaż dzienny dla rudowłosych. Zobacz jak go zrobić!

Płomiennorude włosy wyróżniają Cię z tłumu? Chcesz postawić na delikatny dzienny makijaż? Podpowiemy Ci jak go wykonać!

Makijaż dzienny, niezależnie od koloru włosów, powinien naturalnie podkreślać piękno każdej kobiety. Przez długi czas większość rudowłosych kobiet wykonując make up oczu skłaniało się jedynie ku zieleni. Obecnie wizażyści polecają stosowanie ciepłych odcieni złota i brązu, które harmonijnie współgrają z ognistymi włosami. Kontrastowe pochodne niebieskiego i śliwkowego zaleca się stosować do wykonywania makijaży wieczorowych. Jak wykonać delikatny dzienny makijaż aby zachwycać swoją delikatnością?

Osoby o rudych włosach zwykle obdarzone są jasną cerą. Jeśli masz alabastrową karnację zrezygnuj z podkładu i przypudruj twarz transparentnym pudrem . Zmagasz się z niedoskonałościami? Postaw na podkład w płynie. Koniecznie wybierz najjaśniejszy odcień !

Cienie pod oczami skutecznie zatuszuje użycie jasnego korektora lub rozświetlacza . Rudowłose kobiety zwykle posiadają jasną oprawę oka. Aby zapobiec powstawaniu nienaturalnego kontrastu do stylizacji brwi użyj kredki w kolorze brązowoczerwonym.

W codziennym makijażu zrezygnuj z czarnego tuszu . Dla rudzielców o alabastrowej karnacji odpowiednia będzie maskara w kolorze brązowym.

Kości policzkowe muśnij różem , a łuki brwiowe oraz łuk kupidyna rozjaśnij rozświetlaczem. Usta pomaluj błyszczykiem w kolorze brzoskwiniowym.

Makijaż dzienny gotowy!

Partner - materiał

wizażysta poleca

Więcej o: