Żelowe paznokcie- absolutny hit lata

Jeśli jeszcze nie masz żelowych paznokci to czas je założyć. Absolutny hit lata 2015!

Paznokcie to wizytówka kobiety. Ładne, dobrze wyprofilowane i umalowane, świadczą o tym, że kobieta potrafi zadbać o siebie. Nic więc dziwnego, że tak wielu mężczyzn zapytanych na co zwracają uwagę przy pierwszym spotkaniu, odpowiedzieli- na zadbane paznokcie! Nie obgryzajmy ich, nie wycinajmy skórek, niech nam się one wiecznie nie łamią! Wysuszone, krótkie, źle obcięte nie świadczą o nas dobrze.

Niestety, jak większość z nas masz problem z zapuszczeniem ich? Rozdwajają i łamią się? Aby temu zapobiec, sposobów jest kilka. Od Ciebie zależy, który wybierzesz. Naszym numerem jeden są żelowe paznokcie . W kształcie migdałków to absolutny hit i must have każdej z nas! Ciężko nam będzie stworzyć taki wzór na naszych własnych paznokciach, więc z pomocą przychodzi żel! Ta metoda jest oczywiście pracochłonna, wymaga wizyty u kosmetyczki i czasami dużej ilości pieniędzy ale efekt jest powalający! Nic tak nie cieszy kobiety jak ładnie pomalowane paznokcie, oczywiście do czasu kiedy odpryśnie lakier. Na żelowych paznokciach lakier utrzymuje się dosyć długo, bo przeważnie jest na nich wykonywana metoda hybrydowa. Polega to oczywiście na zastosowaniu odpowiednich lakierów i baz, które pod wpływem lampy UV utwardzają się. Takimi paznokciami możemy cieszyć się nawet do 3 tygodni, w zależności od wielkości odrostów.

Żelowe paznokcieŻelowe paznokcie Żelowe paznokcie Groszki.pl

Żelowe paznokcie Groszki.pl

Tegoroczne lato obfituje w azteckie wzory. Uwielbiamy je bo są oryginalne i przede wszystkim łączone są z neonowymi kolorami. Do opalenizny idealnie pasuje neonowa żółć, pomarańcz czy wściekły różowy.

Oprócz starannie wykonanych mazgai na paznokciach, dużym zainteresowaniem nadal cieszą się naklejki i wzorki. Zapoczątkowały je oczywiście gwiazdy modowe takie jak, Maffashion czy Honorata Skarbek.

Żelowe paznokcieŻelowe paznokcie Żelowe paznokcie Groszki.pl

Żelowe paznokcie Groszki.pl

Paznokcie wykonane metodą żelową, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu z nas, nie tylko dzięki temu jak wyglądają, ale przede wszystkim dzięki wygodzie. Nie musimy codziennie uzupełniać lakieru, ani ich piłować. Wystarczy jedna wizyta u kosmetyczki i problem z głowy na kilka tygodni! Baw się wzorami i kolorami! My uwielbiamy żelowe paznokcie a wy?

Partner - materiał

wybrane produkty idealne do żelowych paznokci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.