Wybitny specjalista chirurgii plastycznej teraz w LuxMed

Dr n. med. Lubomir Lembas, wybitny specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej niedawno rozpoczął współpracę z warszawską placówką sieci LuxMed.

Dr Lembas szczególnie specjalizuje się w plastyce nosa . Warto podkreślić, że jest to wyjątkowo trudna dziedzina chirurgii plastycznej i niewielu specjalistów wykonuje takie operacje. LuxMed dbajac o najwyższą jakość usług, postanowił zaprosić tego wybitnego specjalistę do współpracy.

Dr Lembas jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP, Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP oraz Klinice Chirurgii Plastycznej Dr. A. Sankowskiego. Od niedawna pacjentki sieci LuxMed mogą liczyć na jego pomoc.

Warto zauważyć, że plastyka nosa, w której doktor się specjalizuje, należy do najtrudniejszych i najbardziej wymagających dziedzin w medycynie estetycznej. Liczą się najnowsze techniki operacji oraz niesamowita precyzja. każda, nawet milimetrowa zmiana wpływa na ostateczny wynik operacji. Dr Lembas w swoich zabiegach wprowadza wiele nowatorskich na skalę światową metod korekty nosa i szczególnie dużą wagę przywiązuje do rzetelnego informowania pacjenta o zabiegu oraz możliwości wystąpienia powikłań pooperacyjnych.

Partner - materiał

Domowa pielęgnacja

Więcej o:
Copyright © Agora SA