Spódnica w plisy na dwa sposoby

Plisowana spódnica to jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu. Zobacz jak i z czym ją nosić!

Spódnica w plisy to jeden z najgorętszych fasonów na lato. Zgrabnie wydłuża sylwetkę, może być w kolorze mono lub wielobarwna niczym egzotyczny ptak . Oczywiście jej zaletą jest też to, że jak to spódnica, jest przewiewna i świetnie się sprawdza w każdej sytuacji!

Nie wierzycie? Jeśli tak to zaraz wam to udowodnimy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie propozycje stylizacji z tą samą plisowaną spódnicą. Jedna bardziej miejska , druga zdecydowanie wieczorowa . Oczywiście wiadomo, opcji jest o wiele, wiele więcej. My chcemy Was tylko zainspirować do modowych poszukiwań i zabaw, które potrafią być naprawdę świetną rozrywką... i do tego niezwykle dostępną, bo wystarczy otworzyć drzwi swojej szafy.

Opcja numer 1 to coś bardziej na wieczór. Bluzeczka w cętki, wysokie szpilki i kopertówka w neutralnym kolorze, oczywiście zwieńczeniem stylizacji jest plisowana kobaltowa spódnica. Jest to opcja dla każdej Pani, która chce być królową wieczoru !

Druga propozycja to coś bardziej sportowego. Oczywiście tak jak poprzednio mamy plisowaną spódnicę, lecz cętkowaną bluzkę zastąpiliśmy krótkim topem w paseczki, szpilki zostały wymienione na megamodne metaliczne klapki, a wszystkie niezbędne skarby możesz wrzucić do plecako-torby. Wypad na miasto w takim looku to gwarancja dobrej zabawy.

plisowana spódnicaplisowana spódnica kolaż: Groszki.pl kolaż: Groszki.pl

Partner - materiał

Propozycje naszego stylisty

Więcej o: