Jestem kobietą noszę spódnicę...

Na facebooku możemy znaleźć wiele tematycznych funpage'ów, po cytaty z książek, film na gorszy dzień czy inspiracje na codzienny look. A czy Ty masz w swoich ulubionych funpage'ach wszystko co Cię interesuje?

Facebook to nie tylko serwis gdzie możemy poznawać ludzi, kontaktować się z naszymi znajomymi czy udostępniać statusy na wallu. Poza codziennym "kontrolowaniem" życia innych, naszych znajomych i nie tylko, możemy polajkować jakiś profil czy funpage. Ulubione sklepy, gazety, restauracje, kluby. Większość z nich prowadzi rzetelnie swój facebookowy profil, w celu utrzymywania ciągłego kontaktu z klientami, fankami. Poprzez posty wstawiane codziennie, o każdej porze dnia i nocy możemy dowiedzieć się o wszystkim co dzieje się w naszym mieście, jakie menu obowiązuje dzisiaj w naszej ulubionej restauracji oraz jak możemy się ubrać żeby wyglądać modnie i zachwycająco.

Materiały partnerów

Pasuje do Ciebie

Istnieje również dużo profili tematycznych związanych z naszymi upodobaniami, z naszym postrzeganiem świata. Jednym z funpagów, jaki przykuł naszą uwagę jest "Jestem Kobietą noszę spódnicę". Funpage, który co jakiś czas wstawia zdjęcia kobiet w samych spódnicach zachęcając nas do noszenia ich. Pokazuje, że spódnica to odwieczna przyjaciółka kobiety, w niej każda z nas wygląda pięknie i młodzieńczo. Eleganckie, krótkie, długie po zwiewne z większym lub mniejszym wycięciem, spódnice wyglądają zjawiskowo na każdej kobiecie nie zależnie od pory roku. Interesujące połączenia spódnic z bluzkami, butami i dodatkami ukazują się codziennie na funpage'u dając nam inspirację co z czym można połączyć, jak nosić długie spódnice i do jakich butów możemy je założyć. Zdjęcia i podpisy do nich, jakie zamieszcza administratorka profilu są zawsze kolorowe i poprawiają nam nastrój na cały dzień. Zamień swoje poszarpane spodnie na letnią kolorową spódnicę, ciesz się latem i zachwycaj swoją dziewczęcą świeżością oraz koniecznie zajrzyj na funpage 'Jestem kobietą noszę spódnicę"

Materiały partnerów

poczuj się kobieco

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.