Beyonce idzie na dietę!

Queen B idzie na dietę, zobacz szokujące wyznanie piosenkarki.

Beyonce, królowa muzyki Pop oznajmiła w jednym z wywiadów Good Morning America, że przechodzi na dietę. Fani zawiedli się strasznie ponieważ czekali na nową płytę, może kolejne dziecko. Niestety ideał piękna i posiadaczka najpiękniejszych kobiecych kształtów idzie tylko na dietę. Czy ma to sens? Przecież każda z nas chciałaby wyglądać jak ona, mieć takie wycięcie w talii i krągłe biodra. Coraz większy nacisk na zdrową i sportową figurę możemy zauważyć w internecie.

Materiały partnerów

Wybór najlepszych akcesorii do ćwiczeń

Co druga z nas wylewa siódme poty na siłowni, ćwiczy w domu z Chodakowską bądź o 6 rano biega po lesie. Co z tymi bardziej leniwymi dziewczynami? Psujemy im nastrój czy motywujemy do działania? Królowa B oznajmiła, że zaczyna dietę Marco Borgesa charakteryzującą się wegańską kuchnią. Zachęca do zdrowego stylu życia i dbania o swoją sylwetkę. W kampanii promującej to wydarzenie gwiazda pokazuje swoje idealne ciało oczywiście ozdobione wyszukaną stylizacją.

Materiały partnerów

Wybór naszego stylisty

Na zdjęciach możemy zobaczyć jednoczęściowy kostium kąpielowy, który dla pań z krąglejszymi biodrami, czy nie koniecznie płaskim brzuszkiem będzie idealny oraz krótką skórzaną kurtkę w połączeniu z czarnymi, klasycznymi figami. Idealnym połączeniem letniego zdrowego looku są oczywiście naturalne, zakręcone włosy gwiazdy i delikatny makijaż.

Materiały partnerów

Wybór najlepszych kostiumów na lato

Czy takiego pokroju gwiazda, guru dla niektórych z nas i inspiracja jest w stanie zmotywować nas odpowiednio do pracy nad sobą? Czy można być jeszcze piękniejszą niż jest Queen B? Co z tymi kobietami, które właśnie wyglądają jak ona, które ciężko na to pracowały? Czy będą w stanie podjąć się temu wyzwaniu i przejdą na specjalną dietę tak jak ich mentorka? Nie daj się i trzymaj formę, lato tuż tuż

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA