Eleganckie bluzki do pracy do 100 zł

Koniec ery nudnych, klasycznych, białych koszul do pracy - czas na eleganckie bluzki w różnych kolorach i wzorach.

Strój do pracy rządzi się swoimi prawami. Mamy szczęście, gdy nie musimy na co dzień zakładać super eleganckiej sukienki i szpilek. Mimo tego zazwyczaj obowiązuje nas dress code. Jeśli nie jest jasno określony, możemy sobie czasem pozwolić na małe modowe szaleństwo, które oczywiście nie wychodzi poza ogólnie przyjęte standardy, czyli tzw. etykietę biznesu. Przede wszystkim ważne jest, aby strój do pracy był schludny, skromny, elegancki i oczywiście niebanalny , bo każda z nas chce wyglądać modnie i stylowo.

Dla kobiet, które mogą do pracy przyjść w spodniach lub spódnicy, mamy przegląd bluzek świetnie uzupełniających biurową stylizację. Bluzki to bowiem ta część biurowej garderoby, której potrzebujemy zdecydowanie najwięcej . Musimy mieć ich wystarczająco dużo, by dobrać do każdego koloru spodni, fasonu spódnicy, kardiganu lub marynarki. Właściwie to im więcej, tym lepiej i łatwiej podczas szykowania kreacji do pracy.

Jeśli zatem pragniecie uzupełnić swoją szafę o kilka nowych propozycji zajrzyjcie do naszej GALERII . Znajdziecie w niej koszule i bluzki do 100 zł w rozmaitych kolorach, wzorach , z ozdobnymi detalami i w klasycznym stylu . Mam nadzieję, że coś wpadnie wam w oko.

kolaż groszki.plkolaż groszki.pl kolaż groszki.pl kolaż groszki.pl

Zobacz podobne eleganckie bluzki do pracy: źródło: Okazje.info

Więcej o: