Granatowe sukienki z jesiennych kolekcji - ponad 100 propozycji

Najbardziej kobiecy element garderoby w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu.

Nie wyrzekaj się swojej kobiecości na rzecz powyciąganych, grubych swetrów i ciepłych spodni tylko dlatego, że nadeszła jesień. Pamiętaj, że sukienki nie są zarezerwowane jedynie na lato i wiosnę. Możesz je nosić do kolorowych rajstop lub wzorzystych getrów i tworzyć subtelne, kobiece stylizacje , nie narażając się na niekorzystne działanie niskiej temperatury.

kolaż Groszki.plkolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Podążając za aktualnymi trendami pomyśl o sukience w jednym z topowych kolorów sezonu - granatowym. Odcień ten wrócił do łask i stanowi poważną konkurencję dla powszechnej czerni . Doskonale komponuje się z beżem, bielą, z kolorem pomarańczowym, bordowym i żółtym, a także z supermodnymi odcieniami metalicznymi . O dodatki nie musisz się martwić - w twojej szafie z pewnością znajdzie się torebka lub buty we współgrającej z granatem barwie.

Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie spośród ponad 100 propozycji z popularnych sklepów. Która z granatowych sukienek wpadła ci w oko?

Nie wyrzekaj się swojej kobiecości na rzecz powyciąganych, grubych swetrów i ciepłych spodni tylko dlatego, że nadeszła jesień. Pamiętaj, że sukienki nie są zarezerwowane jedynie na lato i wiosnę. Możesz je nosić do kolorowych rajstop lub wzorzystych getrów i tworzyć subtelne, kobiece stylizacje, nie narażając się na niekorzystne działanie niskiej temperatury.

Podążając za aktualnymi trendami pomyśl o sukience w jednym z topowych kolorów sezonu - granatowym. Odcień ten wrócił do łask i stanowi poważną konkurencję dla powszechnej czerni. Doskonale komponuje się z beżem, bielą, z kolorem pomarańczowym, bordowym i żółtym, a także z supermodnymi odcieniami metalicznymi. O dodatki nie musisz się martwić - w twojej szafie z pewnością znajdzie się torebka lub buty we współgrającej z granatem barwie.

Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie spośród ponad 100 propozycji z popularnych sklepów. Która z granatowych sukienek wpadła ci w oko?

Modne Niebo bawełniana granatowa sukienka w okazje.info

Sylwia Snoch Sukienka asymetryczna granatowa w okazje.info

Sukienka w okazje.info

Sukienka w okazje.info

Sukienka w okazje.info

Sukienka w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.