Sukienki w kratkę - ponad 40 propozycji

Jeden z najmodniejszych wzorów w połączeniu z sukienką - duet doskonały.

Choć krata nigdy tak naprawdę nie wyszła z mody, w tym sezonie projektanci oferują znacznie więcej. Ten uwielbiany od pokoleń wzór pojawił się na żakietach, płaszczach, koszulach, spodniach oraz na dodatkach: butach, torebkach i apaszkach. Moim zdaniem najkorzystniej prezentuje się jednak na najbardziej kobiecym elemencie garderoby , czyli na sukienkach.

Asos, cena ok. 120,00 złAsos, cena ok. 120,00 zł Asos, cena ok. 120,00 zł Asos, cena ok. 120,00 zł

Zajrzyj do GALERII , w której umieściłam wybrane modele z tym wzorem. Znajdziesz tam klasyczną kratę, tzw. szkocką w czarno-czerwonym lub czarno-białym zestawieniu i nowocześnie zmodyfikowaną. Coś wpadło ci w oko?

Choć krata nigdy tak naprawdę nie wyszła z mody, w tym sezonie projektanci oferują nam znacznie więcej. Ten uwielbiany od pokoleń wzór pojawi się na żakietach, płaszczach, koszulach, spodniach oraz na dodatkach: butach, torebkach i apaszkach. Moim zdaniem najkorzystniej prezentuje się jednak na najbardziej kobiecym elemencie garderoby, czyli na sukienkach.

Zajrzyj do GALERII, w której umieściłam najpiękniejsze modele z tym modnym wzorem. Znajdziesz tam propozycje w klasyczną, tzw. szkocką kartę w czarno-czerwonym lub czarno-białym zestawieniu i szereg nowocześnie zmodyfikowanej kraty. Co wpadło ci w oko?

Zaps sukienka Ingrid w okazje.info

Orsay SUKIENKA

BonPrix Sukienka w okazje.info

Caterina sukienka w okazje.info

BonPrix Sukienka z kapturem w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.