Quiosque w rozmiarze 42 - zobacz nową kolekcję w większych rozmiarach

Obejrzyj nową ofertę marki Quiosque przygotowaną specjalnie dla kobiet o większych rozmiarach.

Kobiety o rozmiarach 42+ często mają problem ze znalezieniem ubrania w popularnych sieciówkach. Wyjście na zakupy kojarzy się im z prawdziwą męką. Narzekają, że trudno jest znaleźć ładne i pasujące na nich ubranie.

Na szczęście coraz więcej marek poszerza swoje oferty o większe rozmiary . Jedną z nich jest na przykład Quiosque , dla której liczy się przede wszystkim zadowolenie klientek. Dla nich właśnie marka tworzy coraz to nowsze i bogatsze kolekcje, w których możemy odnaleźć modne fasony i wzory .

Tym razem marka Quiosque postanowiła udowodnić, że w kobiety mogą wyglądać dobrze w każdym rozmiarze , dlatego stworzyła nową kolekcję specjalnie dla pań o rozmiarach od 34 aż do 48 . Dzięki temu każda kobieta znajdzie ubranie, które idealnie dopasuje się do jej sylwetki.

QuiosqueQuiosque Quiosque w większych rozmiarach Quiosque w większych rozmiarach

W nowej ofercie znajdziemy niemal wszystkie elementy garderoby w szerokiej i niezwykle modnej gamie kolorystycznej. Pojawią się piękne sukienki dzianinowe , spódnice ołówkowe ze skórzanymi wstawkami, dopasowane żakiety , bluzki koszulowe , kombinezony oraz sukienki koktajlowe . Odzież dopasowana jest także do zróżnicowanego wieku klientek, dlatego w ofercie Quiosque znajdą coś dla siebie zarówno dojrzałe, jak i młode kobiety.

Pamiętaj, że jeżeli nosisz większy rozmiar niż 38, to nie masz powodów do zmartwień. Możesz wyglądać równie atrakcyjnie jak kobiety o szczuplejszej figurze. Wystarczy tylko, że dobierzesz dla siebie odpowiednie fasony i podkreślisz swoje walory. Nie bój się eksperymentować z modą. Szukaj odpowiednich ubrań i czuj się pięknie!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.