Dodatki w stylu marynistycznym

Od kilku sezonów moda na styl marynistyczny nie ustępuje. Jeżeli i ty jesteś jego zwolenniczką, zobacz dodatki, które wykończą każdą marynarską stylizację.

W stylu marynistycznym królują trzy kolory granat, biel i czerwień. Dlatego sięgając po najlepsze dodatki, warto skupić się na biżuterii w tych kolorach. Czasem do tego zestawu dołącza również czerń. Zarówno czerń jak i biel stanowią doskonałą bazę dla intensywnych odcieni czerwieni.

Nowa kolekcja Venis powstała właśnie z myślą o wykończeniu stylizacji w marynarskim stylu. Wśród nowych propozycji możemy znaleźć biżuterię z naturalnych kamieni, która nawiązuje kolorystyką i dodatkami do morza i morskiej żeglugi. W naszej galerii powyżej znajdziesz kilka propozycji od Venis.

Obowiązkowym dodatkiem do każdej stylizacji jest odpowiednie obuwie. Nawiązując od marynistycznego trendu możemy zainteresować się nową kolekcją od Nessi. Dzięki szerokiej ofercie możemy stworzyć zarówno luźny, wakacyjny look jak i modną, elegancką stylizację, która doskonale sprawdzi się zarówno w pracy jak i na przyjęciu pod gołym niebem.

Zestaw 1Zestaw 1 materiały prasowe Nowy Showroom materiały prasowe Nowy Showroom

W tej wygodnej, letniej stylizacji, która sprawdzi się na co dzień i do pracy zastosowano ponadczasowe połączenie czerni i bieli, a tylko dodatki nawiązuja do klasycznych marynistycznych kolorów - czerwień i granat.

Zestaw 2Zestaw 2 materiały prasowe Nowy Showroom materiały prasowe Nowy Showroom

Nieco luźniejsza stylizacja, która doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnego odpoczynku. Nawet nie będąc nad morzem, poczujemy się jakbyśmy tam były.

Zestaw 3Zestaw 3 materiały prasowe Nowy Showroom materiały prasowe Nowy Showroom

Dla tych dziewczyn, które wolą spodnie, doskonale sprawdzi się ten zestaw. Ma on nowoczesny, modny i miejski charakter, nie zatracając jednocześnie marynistycznego looku.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o: