Słodkie kosmetyki do pielęgnacji ciała Farmona

Linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Farmona Sweet Secret kusi zniewalającymi zapachami: czekolady, kawy, pistacji, migdałów, wanilii, kokosów, oraz szarlotki. Dzięki zawartości aromatycznych ekstraktów pielęgnujących, oraz olejku jojoba i shea butter, kosmetyki Farmona Sweet Secret doskonale pielęgnują ciało, a przyjemny zapach i odżywcze właściwości długo utrzymują się na skórze.

Farmona Sweet Secret Czekoladowe masło do ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Gęste masło do ciała powstało na bazie ekstraktów z czekolady i orzechów pistacji. Odżywcze właściwości naturalnych składników skutecznie pielęgnują ciało, a czekoladowy aromat trwale otula ciało.

Farmona Sweet Secret Czekoladowe mleko do kąpieli 500ml, cena: 12,50 zł

Czekoladowe mleko do kąpieli dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji doskonale myje skórę nie powodując jej wysuszenia, a czekoladowy zapach dodaje energii i pobudza do działania, wyraźnie poprawiając nastrój. Po kąpieli ciało jest nawilżone, odprężone i aksamitnie gładkie. Regularne stosowanie czekoladowego mleka do kąpieli pomaga dłużej cieszyć się piękną, jędrną i młodą skórą.

Farmona Sweet Secret Czekoladowy Peeling cukrowy 225g, cena: 12,00 zł

Czekoladowy peeling cukrowy dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie pielęgnują i doskonale wygładzają ciało. Regularne stosowanie czekoladowego peelingu do ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry.

Farmona Sweet Secret Kawowy suflet do ciała 225ml, cena: 13,00 zł

Kawowy suflet do ciała powstał na bazie ekstraktu z kawy i protein mlecznych, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę. Bogata receptura nawilża, ujędrnia i wygładza skórę, a kawowy ekstrakt wspomaga redukcję cellulitu. Aromat kawy pobudza i dodaje energii.

Farmona Sweet Secret Kawowy żel peelingujący do mycia ciała 225ml, cena: 11,50 zł

Kawowy żel peelingujący o pobudzającym zapachu Cappucino i Tiramisu stworzony został do codziennej pielęgnacji ciała. Specjalnie opracowana, bogata receptura doskonale myje i wygładza skórę, nie powodując jej wysuszenia, a drobinki ścierające usuwają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i dotlenienie skóry. Regularne stosowanie peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry.

Farmona Sweet Secret Kokosowy krem do rąk i paznokci 100ml, cena: 6,50 zł

Kokosowy krem do rąk intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Kokosowy mus do ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Kokosowy mus dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, przywracając jej aksamitną gładkość i delikatność.

Farmona Sweet Secret Kokosowy olejek do kąpieli (słodki kokos i banany) 500ml, cena: 12,50 zł

Kokosowy olejek do kąpieli dzięki bogatej recepturze doskonale myje i pielęgnuje ciało. Olejek natłuszcza i nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku. Regularne stosowanie kokosowego olejku do kąpieli poprawia kondycję i wygląd skóry, zapobiegając jej wysuszeniu. Po kąpieli skóra staje się miękka i aksamitnie gładka, otulona kokosowym zapachem.

Farmona Sweet Secret Kokosowy Sorbet do mycia ciała 225ml, cena: 11,50 zł

Kokosowy sorbet dzięki bogatej recepturze doskonale myje, oraz natłuszcza i wygładza skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd. Skóra na długo pozostaje świeża, jedwabiście gładka i pachnąca.

Farmona Sweet Secret Migdałowy balsam do ciała 225ml, cena: 12,00 zł

Migdałowy balsam dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.

Farmona Sweet Secret Migdałowy krem do rąk i paznokci 100ml, cena: 6,50 zł

Migdałowy krem do rąk intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

Farmona Sweet Secret Migdałowy peeling do mycia ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Migdałowy peeling Farmona Sweet Secret dzięki specjalnie opracowanej recepturze, na bazie ekstraktu ze słodkich trufli i migdałów dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy.

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do rąk i paznokci 100ml, cena: 6,50 zł

Waniliowy krem do rąk intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka.

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Waniliowy krem do ciała powstał na bazie ekstraktu z wanilii i indyjskich daktyli, wzbogacony dodatkowo witaminą E, zapewnia doskonale nawilżenie, wygładzenie i regenerację skóry, przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.

Farmona Sweet Secret Waniliowy scrub do mycia ciała 225ml, cena: 12 zł

Waniliowy scrub powstał na bazie nawilżającego ekstraktu z wanilii i dojrzałych daktyli. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy.

Farmona Sweet Secret Szarlotkowe masło do ciała 225ml, cena: 13,00 zł

Szarlotkowe masło Farmona Sweet Secret powstało na bazie ekstraktu z jabłka, olejku cynamonowego i protein mlecznych. Bogata receptura zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Masło pielęgnuje i łagodzi nieprzyjemne uczucie szorstkości, oraz doskonale odżywia i regeneruje skórę, a niepowtarzalny, wyjątkowo aromatyczny zapach szarlotki, wprowadza w doskonały nastrój.

Farmona Sweet Secret Szarlotkowy peeling do mycia ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Peeling Farmona Sweet Secret stworzony został do codziennej pielęgnacji i mycia ciała. Specjalnie opracowana, bogata receptura na bazie ekstraktu z jabłka, olejku cynamonowego i protein mlecznych doskonale myje i wygładza skórę, nie powodując jej wysuszenia, a drobinki ścierające usuwają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i dotlenienie skóry.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Orzechowy balsam do ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Balsam powstał na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, orzechowy zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Orzechowy scrub do mycia ciała 225ml, cena: 12,00 zł

Scrub dzięki bogatej recepturze, opartej na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu doskonale dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Drobinki peelingujące zanurzone w gęstym, pachnącym żelu, dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiają mikrokrążenie i pobudzają skórę do odnowy.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Piernikowy balsam do ciała 225ml, cena: 12,50 zł

Balsam do ciała Farmona Sweet Secret o aksamitnej konsystencji i zmysłowym, piernikowym zapachu powstał na bazie ekstraktu z miodu i imbiru, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, urzekająco słodki zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.

(Tylko w sezonie zimowym) Farmona Sweet Secret Piernikowy peeling cukrowy do mycia ciała 225g, cena: 12,50 zł

Piernikowy peeling cukrowy Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na ekstraktach z miodu i imbiru skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie odżywiają i doskonale wygładzają ciało.

Więcej o:
Copyright © Agora SA