Kolastyna Skuteczna Odbudowa Skóry 45+

Nowa linia kosmetyków przeznaczona do skóry dojrzałej. Nowoczesne formuły zawierają składniki aktywne, które wspomagają walkę ze zmarszczkami. Bogaty w peptydy i aminokwasy 100% naturalny ekstrakt z kawioru stymuluje syntezę kolagenu, a ceramidy odbudowują warstwę lipidową skóry i sprawiają, że staje się ona bardziej jędrna i elastyczna.

W skład linii wchodzą : przeciwzmarszczkowo - ujędrniający krem na dzień SPF 15, przeciwzmarszczkowo - ujędrniający krem na noc oraz intensywne serum ujędrniające. Kosmetyki Kolastyna Skuteczna Odbudowa Skóry 45+ nie zawierają parabenów, parafiny i barwników.

KOLASTYNA PRZECIWZMARSZCZKOWO-UJĘDRNIAJĄCY KREM NA DZIEŃ SPF 15 SKUTECZNA ODBUDOWA SKÓRY 45+

Składniki: 100% naturalny ekstrakt z kawioru, ceramidy i filtry UV

Cena: 27 zł (50 ml)

Przeciwzmarszczkowo-ujędrniający krem na dzień SPF 15 to produkt o wyjątkowo bogatej formule. Obecny w kremie 100% naturalny ekstrakt z kawioru stymuluje syntezę kolagenu wspomagając redukcję zmarszczek, a ceramidy odbudowują ochronną warstwę lipidową, wspomagając skórę w odzyskiwaniu elastyczności i jędrności. Dla skutecznej ochrony skóry w ciągu dnia preparat wzbogacono o filtry UV, które skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem UV, zapobiegając tworzeniu się zmarszczek oraz przebarwień.

KOLASTYNA PRZECIWZMARSZCZKOWO- UJĘDRNIAJĄCY KREM NA NOC SKUTECZNA ODBUDOWA SKÓRY 45+

Składniki: 100% naturalny ekstrakt z kawioru, ceramidy

Cena: 27 zł (50 ml)

Preparat zapewnia skórze przeciwzmarszczkową kurację podczas snu, kiedy proces jej regeneracji jest najbardziej intensywny. Dzięki obecności 100% naturalnego ekstraktu z kawioru stymuluje syntezę kolagenu i wspomaga redukcję zmarszczek, dając efekt młodziej wyglądającej skóry. Zawarte w kremie ceramidy odbudowują ochronną warstwę lipoidową, pomagając skórze odzyskać jędrność i elastyczność.

KOLASTYNA INTENSYWNE SERUM UJĘDRNIAJĄCE SKUTECZNA ODBUDOWA SKÓRY 45+

Składniki: 100% naturalny ekstrakt z kawioru, ceramidy, Liftintense

Cena: 29 zł (50 ml)

Serum zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie ujędrniające. Jego formuła została oparta na kombinacji trzech składników aktywnych. Bogaty w peptydy i aminokwasy 100% naturalny ekstrakt z kawioru stymuluje syntezę kolagenu i wspomaga redukcje zmarszczek. Ceramidy utrzymują skórę nawilżoną i elastyczną. Obecny w preparacie innowacyjny składnik aktywny Liftintense, zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie ujędrniające oraz pomaga zmniejszyć nierówności skóry i zmarszczki mimiczne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.