Supreme Keratin Schwarzkopf Professional

Idealnie proste włosy dodają elegancji, intrygują i przykuwają uwagę. Dlatego Schwarzkopf Professional stworzył nowy profesjonalny zabieg Supreme Keratin, dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich, który pozwoli Ci cieszyć się efektem wygładzonych włosów aż do 12 tygodni !

Skutecznie wygładzone i zdrowe włosy to marzenie wielu kobiet. Zamiast tego, aż 89% z nich ma problemy z puszącymi się pasmami, pielęgnacją uszkodzonych włosów, a także układaniem włosów falistych, kręconych i niesfornych . W takich przypadkach prostownica to dla wielu kobiet "must have" w czasie codziennej stylizacji włosów. Rozwiązaniem tych problemów jest dostępna w salonach fryzjerskich nowa, profesjonalna usługa Supreme Keratin Schwarzkopf Professional , która zapewnia długotrwały efekt wygładzonych włosów.

Supreme Keratin to profesjonalne rozwiązanie dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich, które zapewnia gładkie i ujarzmione włosy do 12 tygodni . Zabieg ogranicza puszenie się włosów, ułatwia stylizację nawet kręconych lub niesfornych kosmyków, wzmacniając ich strukturę i regenerując je głęboko od wewnątrz.

Produkty Supreme Keratin działają w zupełnie inny sposób niż te wykorzystywane do chemicznego prostowania włosów. Cały zabieg polega na wtłoczeniu keratyny we włosy przy udziale ciepła oraz witaminy C , która charakteryzuje się niskim pH i łagodnym działaniem. Produkty Supreme Keratin nie zawierają utleniaczy ani tioglikolanu , które w sposób nieodwracalny zmieniają kształt włosa. Zastąpiły je formuły, modelujące i czasowo utrwalające nowe wiązania we włosach.

Zabieg Supreme Keratin może być wykonany na wszystkich rodzajach włosów , nawet farbowanych, z pasemkami, czy zniszczonych. Co więcej - bezpośrednio po usłudze Supreme Keratin można skorzystać z zabiegu koloryzacji.

Zabieg Supreme Keratin to 4 etapowa kuracja w salonie uzupełniona programem pielęgnacji włosów w domu.

1 etap

Przygotowanie włókna włosów do zabiegu jest możliwe dzięki użyciu szamponu Głęboko Oczyszczającego Supreme Keratin, który usuwa z nich wszelki osad. Dzięki odpowiednio dobranemu poziomowi pH, szampon rozchyla łuski włosów przygotowując je na zabieg Supreme Keratin Infusion.

2 etap

Zabieg Instant Keratin Infusion odbudowuje włosy z zewnątrz i od środka. Jest to możliwe dzięki aktywowanej ciepłem formule z witaminą C, która ujarzmia włosy i nadaje im nowy kształt. Dodatkowo hydrolizowana keratyna łączy się z naturalną keratyną włosów, uzupełniając strukturę włókien włosa. Efekt to wygładzone pasma o zdrowym wyglądzie.

3 etap

Szampon Smooth Extending skutecznie oczyszcza włosy po zabiegu Keratin Infusion. Wyrównuje również poziom pH włosów po zabiegu.

4 etap

Maska Conditioning Gloss z kompleksem Hydro-Keratin szczelnie zamyka łuskę włosów wygładzając je, wzmacniając i nadając im lśniący połysk. Dodatkowo jej użycie zapewnia trwałość efektów zabiegu.

5 etap

Krople nabłyszczające Boost Shine wygładzają włosy i nadają im dodatkowy blask.

Program pielęgnacji włosów w domu obejmuje szampon Smooth Extending, maskę Smooth Conditioning Gloss oraz krople nabłyszczające Boost Shine Drops. Stosowanie tych produktów zapewnia efekt doskonałego wygładzenia do 12 tygodni.

Rekomendowana cena :

. Usługi Supreme Keratin to ok. 600 zł brutto wraz z zestawem produktów do pielęgnacji włosów w domu

. Szamponu Supreme Keratin Smooth Extending Shampoo, 200 ml, ok. 70 zł brutto

. Maski Supreme Keratin Smooth Conditioning Gloss, 100 ml, ok. 100 zł brutto

. Kropli nabłyszczających Supreme Keratin Boost Shine Drops,125 ml, ok.120 zł brutto

Schwarzkopf BC Repair Rescue Treatment Maska regeneracja 200ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.