Rene Furterer pomaga na wypadanie włosów

Wypadanie włosów z przyczyn hormonalnych lub genetycznych nie jest odwracalne, jednak proces ten można znacząco spowolnić i pobudzić włosy do zdrowego, mocnego wzrostu. W tym celu marka René Furterer zaleca kurację przeciw postępującemu wypadaniu włosów Triphasic.

Regenerujące serum Triphasic działa bezpośrednio na trzy podstawowe przyczyny hormonalnego wypadania włosów, dzięki czemu włosy odzyskują siłę, sprężystość i naturalne piękno:

1. poprawia mikrokrążenie krwi na poziomie cebulki dzięki naturalnemu wyciągowi z żeń-szenia, olejkom eterycznym z pomarańczy i lawendy, witaminie PP i arganinie.

2. równowagę hormonalną cebulki przywraca hydrolizat z rośliny Curbicia w synergii z witaminą B6 i arganiną.

3. Metylochalcon hesperydyny - ekstrakt z Citrus Aurantium w połączeniu z witaminami A,E i B5 zapobiegają sztywnieniu włókien kolagenowych przytrzymujących pochewkę mieszka włosowego w skórze głowy.

Serum Triphasic zapobiega również zapaleniu mieszka włosowego dzięki opatentowanej przez Pierre Fabre formule Stearynianu Glicerolu połączonym z naturalnym wyciągiem z lukrecji.

Wypadanie okresowe - Rene Furterer RF80

Wypadanie okresowe włosów pojawiające się w wyniku stresu, zmęczenia, ciąży, nieodpowiedniej diety lub przebytej kuracji farmakologicznej. W przypadku przejściowego wypadania włosów marka René Furterer poleca preparat RF 80.

RF 80 to koncentrat wyciągów roślinnych i olejków eterycznych, który skutecznie zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje wzrost włosów zdrowych. Działa bezpośrednio na dwie podstawowe przyczyny okresowego wypadania włosów: poprawia słabe mikrokrążenie krwi w skórze głowy oraz wspomaga odżywienia cebulki. Innowacyjny składnik - naturalny wyciąg z żeń-szenia - przyspiesza wzrost zdrowych włosów, działając na cebulkę włosa. Olejki eteryczne z cytryny, soi oraz witamina PP i arganina stymulują krążenie krwi w skórze głowy. Te wyjątkowo aktywne składniki w połączeniu w wyciągiem z żeń-szenia odżywiają włos i stymulują jego prawidłowy wzrost. Metionina, niezbędna w metabolizmie keratyny, w połączeniu z witaminą B5 i biotyną przyspieszają wzrost zdrowych, pięknych włosów. Peptydy roślinne, w synergii z miedzią i cynkiem wzmacniają włosy i stymulują cebulkę włosa.

Dzięki systematycznemu stosowaniu produktów, włosy odzyskują siłę, sprężystość i naturalne piękno.

Codzienna pielęgnacja - Rene Furterer Forticea szampon stymulujący wzrost włosów

Szampon zawiera biosfery olejków eterycznych i peptydów roślinnych, aby stymulować mikrocyrkulację i przywrócić włosom piękno i blask. Działanie szamponu Forticea można 7-krotnie wzmocnić poprzez wykonywanie masażu skóry głowy. Forticea przedłuża efekty kuracji przeciw wypadaniu włosów. Włosy są puszyste, pełne blasku i wigoru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.