Nowe zapachy w lipcu

5 zapachów, które chcemy zapamiętać tego lata

Divina La Perla/Douglas

Owocowo-kwiatowy bukiet połączony z akordem szampana i truskawek. Zapach otwiera się kalabryjską mandarynką, truskawką i szampanem. Serce kompozycji to róża, jaśmin oraz kwiat pomarańczy. Zmysłowa baza rozwija akcenty piżma, wanilii, ambry i jasnego drewna.

225 zł/50 ml woda toaletowa

Nina L'Elixir Nina Ricci

Bardziej intensywna wersja wody toaletowej Nina. W nucie głowy wyczuwa się kalabryjską cytrynę i limonkę caipirinia. Serce to pełne słodyczy jabłko, jaśmin, owoce leśne z odrobiną karmelu. W bazie pojawiają się drewno sandałowe, piżmo i bursztyn.

220 zł/50 ml woda perfumowana

Mon Jasmine Noir Bulgari

Współczesna interpretacja tajemniczego orientalnego zapachu. Otwiera się złotym cedrem i konwalią. Środek kompozycji to jaśmin Angel Wing oraz jaśmin Sambac. W głębi piżmowy nugat, cedr,

paczula, drzewo kaszmirowe.

336 zł/50 ml woda perfumowana

Heat Rush Beyoncé

Egzotyczna kompozycja kojarząca się z plażą i brazylijskimi owocami. Na nutę głowy składają się: wiśnia brazylijska, czerwona pomarańcza, sorbet z marakui. W sercu dominują: żółta orchidea tygrysia, pomarańczowy hibiskus, kwiat mango. W bazie odnajdziesz słoneczne piżmo, miodową ambrę i drewno tekowe.

130 zł/50 ml woda toaletowa

Aura Swarovski/Sephora

Owocowo-kwiatowy zapach i kolekcja do makijażu. W sercu wody perfumowanej tkwią bursztyn, styraks i białe piżmo. Akcenty te uzupełniają liczi, biała tuberoza, różowy pieprz i nuty drzewne. Dopełnieniem zapachu jest kolekcja kryształowych medalionów do makijażu - z rozświetlaczem i błyszczykiem.

309 zł/50 ml woda perfumowana