Eyeliner w pisaku marki Lambre

Czarny EYELINER GLAMOUR w formie pisaka to idealna precyzja i głęboka czerń. Perfekcyjnie wykonana kreska pozwoli Ci podkreślić makijaż oczu i wydobyć ich naturalne piękno i kształt.

Dzięki nowemu EYELINER GLAMOUR zrobienie idealnej kreski jest łatwe i przyjemne. Wystarczy chwila, aby cieszyć się intensywnym i głębokim spojrzeniem przykuwającym uwagę innych. Nowy eyeliner w pisaku jest prosty i wygodny w użyciu. Jego cienka i giętka końcówka gładko się rozprowadza, umożliwiając narysowanie jednolitej i równomiernej kreski za jednym pociągnięciem aplikatora. Jest niezwykle trwały, nie rozmazuje się.

Formuła permanent sprawia, że efekt precyzyjnie nałożonej kreski utrzymuje się na powiece do 24 godzin. Specjalnie opracowana receptura zapewnia intensywny i bogaty w czarne pigmenty odcień. Pewne i precyzyjne wykonanie kreski ułatwia dodatkowo ergonomiczny kształt pisaka.

Eyeliner LambreEyeliner Lambre Eyeliner Lambre

Jak wykonać precyzyjną kreskę z EYELINER GLAMOUR?

1) Na powiekę nałóż cień w neutralnym, beżowym kolorze - SATIN TRIO EYE SHADOWS T11.

2) Kreskę eyelinerem zacznij rysować od wewnętrznego kącika oka. Nie zamykaj powieki podczas rysowania. Kreska w wewnętrznym kąciku powinna być delikatna i pogrubiać się w kierunku zewnętrznego kącika.

3) Prowadź aplikator tak, by kreska stykała się z linią rzęs. Przy zewnętrznym kąciku oka możesz poprowadzić ją do góry aż do uzyskania zamierzonego przez ciebie efektu (im dłuższa kreska tym oko bardziej "teatralne").

4) Dokładnie wytuszuj rzęsy czarną maskarą ART OF VOLUME LAMBRE.

EYELINER GLAMOUR, cena: 25 zł

Więcej o: