Podróże z Muji

Dobrze spakowany bagaż może bardzo ułatwić podróż. Warto pomyśleć o paru praktycznych rozwiązaniach.

Ci, którzy często wyjeżdżają wiedzą, jak irytujący może być gadatliwy sąsiad w samolocie lub pociągu, niewygodne ubrania czy niemożność znalezienia w torebce najprostszej rzeczy. Wielu niedogodności nie da się uniknąć, ale pakując walizkę lub bagaż podręczny można je zminimalizować.

Najważniejsza jest dobra organizacja. Walizkę lub bagaż podręczny warto podzielić na przegródki lub przyszykować osobne woreczki na bieliznę, koszuli czy buty. Dzięki nim łatwiej nam będzie znaleźć potrzebne rzeczy, również w trakcie trwania wakacji.

Dobrze spakowany bagaż podręczny ułatwi podróż - zwłaszcza tę długodystansową. Warto pomyśleć o miękkich ubraniach z tkanin naturalnych - również cieplejszych. Podczas wielogodzinnego lotu śpiochom może przydać się maseczka na oczy, zatyczki do uszu, wygodne kapcie, a przede wszystkim poduszka.

Wieszak na torebkę 49,90zł

Perfekcjonistki z pewnością nie zmarnują centymetra kwadratowego bagażu, czyli: zaopatrzą się w miniaturową suszarkę, składaną szczoteczkę do zębów, przepakują kosmetyki do miniaturowych pojemniczków lub wezmą próbki.

Większość potrzebnych gadżetów znajdziecie właśnie w Muji. To nie tylko wielofunkcyjne składane torby, saszetki z tysiącem kieszeni, ale też wielozadaniowe ubrania - jak sweter, który możne być również bezrękawnikiem i szalem lub t-shirt pakowany w malutką kostkę.

W galerii znajdziecie więcej inspirujących rozwiązań z Muji.

Więcej:

Czas na podróż z Marks & Spencer

Więcej o: