Przejściowe obuwie Sweet & DeadlyShoes

Okres gdy zima zamienia się w wiosnę zwykle kończy się dla nas chodzeniem w przemoczonych butach. Warto zainwestować w lżejsze, ale nieprzemakalne, kalosze i kozaki. Sweet & Deadly Shoes przedstawia kolekcję na wiosnę 2011.

Zmiana sezonów i pór roku kończy się dla nas często przeziębieniem. Chodzimy w zbyt lekkich butach, lub przeciwnie, przegrzewamy się, co także nie wpływa dobrze na zdrowie. A wystarczy zmienić kozaki na mniej ocieplane, ale takie, które chronią przez wiosenną pluchą i roztopami.

Najlepszym wyjściem będą impregnowane kozaki i gumowe, ale eleganckie, kalosze . Marka Sweet & Deadly Shoes to zabójcza słodycz niebotycznie wysokich obcasów o modnym designie. Wyszukane wzornictwo za przystępną cenę. Najlepsze ekologiczne materiały oraz limitowane serie z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej.

Przejściowe buty Sweet & Deadly Shoes to elegancki sposób na to jak przetrwać do momentu, gdy zamienimy kozaki na czółenka. Buty mają eleganckie cholewki , wysokie podeszwy (co także chroni przez przemoczeniem) i są zabezpieczone przed wilgocią .

Idealne na błoto i niepogodę, kalosze z cholewką ze skóry, Sweet & Deadly Shoes, 239 zł

Szczególnie podobają nam się wysokie kalosze ze skóry, typu muszkieterki , z lakierowaną częścią buta wokół stopy.

Kto powiedział, że gumiaki muszą być smutne i nudne?

Buty kupicie w sklepie internetowym Saltandpepper .

Więcej:

Wiosenne kozaki z Via Roma

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.