Bata "Neon"

Kolor i błysk

Wygląda na to, że prawdziwym przebojem tego lata będzie jasny, ostry, intensywny kolor żółty . W kolekcjach największych projektantów pojawiał się wręcz regularnie, a teraz także sieciowe sklepy stawiają wszystko na jedną - żółtą! - kartę.

Marka Bata także ma żółć w swoich kolekcjach, ale poszerza gamę ostrego koloru na inne barwy. W odważnej, inspirowanej latami 80. kolekcji "Neon" oprócz barwy dojrzałej cytryny pojawiają się czerwony , niebieski , zielony i różowy - wszystkie w głębokich, wysyconych odcieniach i w wydaniu z lakierowanej skóry . Wszystkie kolory dozwolone, byle tylko z daleka kolorowo błyszczały !

Także w fasonach panuje duża dowolność. Bata proponuje różne typy bucików i rózne obcasy. Nadal modne są masywne platformy oraz obcasy o szerokiej podstawie. Zwolenniczkom delikatniejszych, kobiecych fasonów spodobają się zmysłowe szpilki na ekstrawaganckich, cieniowanych obcasach oraz wygodne balerinki w sportowej odsłonie. Wszystko w charakterystycznych dla lat 80., zaokrąglonych formach, z pełnym lub otwartym noskiem.

Buty kosztują od 119 do 239 zł. Szukaj w salonach Bata .

BataBata bata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.