Obrączki Yes

Nowoczesność i tradycja

Zbliżająca się wiosna jak co roku będzie pewnie porą wielu ślubów. Jeśli i Ty wychodzisz za mąż (gratulujemy!), czas najwyższy rozejrzeć się za obrączkami.

Obrączki powinny być wykonane ze szlachetnych kruszców i mieć ponadczasowe wzornictwo. Podobnie jednak jak każda biżuteria , także one podlegają modom. Moda dyktuje szerokość obrączek, kolor złota , a także ewentualne zdobienia, np. brylantami. Marka Yes przygotowała w tym roku bardzo różnorodną kolekcję .

Kobiety, które w zależności od nastroju i okazji noszą biżuterię wykonaną z żółtego i białego złota lub ze srebra , wybiorą z pewnością wzory dwu- i trzykolorowych obrączek, łączące elementy złota w różnych odcieniach i o różnych fakturach ( błyszczące lub matowe). Obrączki takie mogą mieć prostą formę lub nieco bardziej finezyjną - mogą np. przypominać dwie przeplatające się ze sobą wstęgi lub przybrać kształt kunsztownej plecionki czy warkocza.

Zwolennicy awangardowej biżuterii wybiorą prawdopodobnie nowoczesne modele obrączek: dwukolorowe ze zdecydowanymi zdobieniami geometrycznymi, obrączki wykonane z tytanu lub wysadzane kilkoma brylantami. Można też zdecydować się na wygrawerowanie na obrączce napisu - marka Yes robi to w prezencie.

Ceny prezentowanych obrączek wahają się między 699 a 1199 zł za sztukę . Pełną kolekcję obejrzysz na stronie internetowej Yes .

Yes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.