Angelina Jolie chce rozwodu. Najsłynniejsza para Hollywood się rozstanie?

Informację o kryzysie w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta podał amerykański portal TMZ. Powodem rozstania ma być kwestia podejścia do wychowania dzieci.

Doniesienia TMZ, który powołuje się na swoje anonimowe źródła, zostały potwierdzone przez Roberta Offera, adwokata Jolie.

Ta decyzja została podjęta dla zdrowia rodziny. Angelina Jolie nie będzie jej komentowała, prosi też, aby w tym czasie nie zakłócać prywatności jej rodziny.

W artykule TMZ czytamy natomiast, że aktorka w poniedziałek miała złożyć pozew o rozwód. Głównym powodem jaki podała są różnice charakteru, które są nie do pogodzenia.

Dziennikarze twierdzą, że prawda jest jednak inna – konflikt o dzieci. W USA plotkuje się, że małżonkowie mają odmienne podejście do kwestii ich wychowania. Jako możliwą przyczynę kryzysu podaje się również koleją adopcję planowaną przez Jolie, której sprzeciwia się Pitt.

Portal TMZ podkreśla, że Angelinie Jolie zależy na wyłącznej opiece nad sześciorgiem dzieci, które wychowuje para. Brad Pitt miałby zachować jedynie prawo do wizyt.

W artykule czytamy ponadto, że Jolie w trakcie rozwodu ma pomagać Laura Wasser, znana w Hollywood prawniczka. Z jej usług korzystał m.in. Johny Depp.  

Para jest w separacji od 15 września.