Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają rezydencję Villa Costanca. Włosi obwiniają za to pewną aktorkę

Włoska prasa żyje obecnie sensacyjną informacją. Otóż Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedają XVI-wieczną rezydencję położoną niedaleko Werony. Parze podobno bardzo się śpieszy i obniżyli cenę do 15 mln euro. Sami zapłacili za posiadłość aż 32 mln euro

W 2010 roku Brad Pitt i Angelina Jolie kupili wspaniały pałac we włoskiej prowincji Valpolicella, niedaleko Werony. Villa Costanza ma 15 sypialni, 7 łazienek, kino, 2 baseny, salę gimnastyczną, jacuzzi i otoczona jest winnicami.

Włoska prasa obwieściła, że para „nienawidzi Italii” i w pośpiechu chce pozbyć się tej nieruchomości. Pitt i Jolie chcą podobno za posiadłość jedynie 15 mln euro. To niewiele zważywszy na fakt, że sami zapłacili za nią ponad 32 mln euro.

Skąd ten pośpiech? Zdaniem Włochów winna jest Marion Cotillard, z którą aktor miał wdać się z romans. W efekcie Jolie i Brad zaczynają spieniężać swój majątek.

Pikanterii dodaje fakt, że Brad Pitt (według niektórych źródeł razem z Jolie) kupił luksusową willę na Majorce za 3,5 miliona euro. Aktor miał zauroczyć się wyspą podczas kręcenia scen do dramatu wojennego „Allied”, który wejdzie do kin w listopadzie 2016 roku. Na planie tego filmu miał poznać Marion Cotillard.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.