Kolekcja Badura - jesień/zima 2011

marka Badura stawia w tym sezonie na brązy i rudości. Nie zabraknie odcieni karmelu, rdzy czy koniaku oraz klasycznej czerni.

Badura nie ma jeszcze salonów w większość centrów handlowych, ale warto poszukać sklepu tej marki, bo będziemy mieć wtedy gwarancję dobrego obuwia o oryginalnym wyglądzie.

Cechą wyróżniającą jesienno-zimową kolekcję jest duża gama brązów , w zimnych i ciepłych odcieniach . Nowa kolekcja to także dojrzewający militarny trend . Ciężkie wojskowe buty w wersji glamour, na słoninie, karbowane podeszwy, wysokie cholewki i sprzączki - jako propozycja dla silnych kobiet.

W kolekcji znajdziemy też duży wybór eleganckiej czerni w każdym wydaniu - szpilki, wysoki słupek, niższe kliny

Widać także podzwonne kolekcji wiosennej, chanelowskie połączenia czerni i beżu , które królowały wiosną w balerinach i czółenkach.

Trzewiki stylizowane na vintage, 439 zł

Przeciwwagą do klasyki w nowej kolekcji Badura będzie linia vintage - obuwie pięknie stylizowane na lekko znoszone, traperskie botki oraz gorący trend tego sezonu czyli buty wiązane na wiele sposobów. Jeśli mowa o traperskich butach, wkradł się też troszkę Dziki Zachód - elementy kowbojskie dyskretnie obecne w kozakach i botkach.

Futrzane obszycia i wyłogi w cholewkach znalazły się w tej bardziej zimowej części kolekcji.

Cenowo to półka Kazaru, buty są jednak mniej ostentacyjne i bardziej 'do noszenia'. Plus za wygodę!

ZOBACZ GALERIĘ

Więcej:

Kolekcja BUT-S - jesień/zima 2011 + ceny

Groszki w Twojej komórce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.