Blogerka Roku 2014 avanti24.pl : wybierz najbardziej stylową blogerkę modową

W 2014 roku zaprezentowałyśmy na łamach Avanti oraz na naszej stronie internetowej 12 sylwetek modowych blogerek, których styl jest według nas niezwykle inspirujący. Teraz kolej na Was - nasze Czytelniczki! Wybierzcie blogerkę, której styl podoba Wam się najbardziej, a my przyznamy jej tytuł Blogerki Roku 2014! Od Was! Głosowanie trwa do 31 grudnia.
Horkruks.blogspot.com Horkruks.blogspot.com fot. archiwum prywatne horkruks.blogspot.com

horkruks.blogspot.com

Blog to pole do prezentacji mojej estetyki. Lubię kompletować stylizacje, otaczać się ładnymi przedmiotami i po prostu cieszę się, że istnieje całkiem spora grupa ludzi, której mogę to wszystko zaprezentować.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AUTORCE BLOGA I ZOBACZ POZOSTAŁE STYLIZACJE >>

Płaszcz Risk. Made in Warsaw, sukienka Henry and Vince Płaszcz Risk. Made in Warsaw, sukienka Henry and Vince fot. Joanna Ozimek

movesfashion.blogspot.com

Moda i zainteresowanie jej światem pojawiło się u mnie już w dzieciństwie. Dojrzewało we mnie i nadal dojrzewa, pomimo tego, że odnalazłam swój styl, którym teraz dzielę się z innymi. Na pomysł, by założyć bloga, wpadłam pod wpływem impulsu. Myślę, że również codzienna monotonia podpowiedziała mi, co zrobić, żeby nie było nudno.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AUTORCE BLOGA MOVEFASHION I ZOBACZ JEJ STYLIZACJE >>

13 maja 2013, kurtka H&M, spodnie H&M, kapelusz vezzi.pl, koszulka Esprit, buty Decathlon, zegarek Elixa/Apart, bransoletka Momii.pl, bransoletka z krzyżem vezzi.pl 13 maja 2013, kurtka H&M, spodnie H&M, kapelusz vezzi.pl, koszulka Esprit, buty Decathlon, zegarek Elixa/Apart, bransoletka Momii.pl, bransoletka z krzyżem vezzi.pl fot. Archiwum prywatne

podszewka.com

Zaczęło się dość banalnie. Idąc na studia, zastanawiałam się nad wyborem kierunku. W grę wchodziło wymarzone prawo na UAM, później scenografia na ASP, a następnie zarządzanie i ekonomia na UEP. Wygrał rozsądek, dlatego wybrałam dwie ostatnie opcje. Miłość do mody pozostała...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AUTORCE PODSZEWKA.COM I ZOBACZ JEJ STYLIZACJE >>

Blogerka Roku 2014: shinysyl.com
Blogerka Roku 2014: shinysyl.com fot. CYRYL

shinysyl.com

Pomysł na bloga to wypadkowa moich zainteresowań i cech charakteru. Zawsze interesowałam się modą, więc pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było: "zostanę projektantką". Albo astronomem, bo takie pomysły też miałam...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AUTORCE BLOGA SHINYSYL.COM I ZOBACZ JEJ STYLIZACJE>>

13 marca 2014, sukienka Sugarfree, kurtka H&M, okulary Born86, kapelusz Atmosphere 13 marca 2014, sukienka Sugarfree, kurtka H&M, okulary Born86, kapelusz Atmosphere fot. Mateusz Kłosowski

marcherryfashion.blogspot.com

Pomysł, by prowadzić bloga, powstał spontanicznie. Długo śledziłam zagraniczne blogi i pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć własny. Od dawna kocham fotografię i modę, a ponieważ zajmowałam się i zajmuję fotomodelingiem, wciąż powiększa się liczba moich zdjęć.

WIĘCEJ O AUTORCE BLOGA I JEJ STYLIZACJE ZNAJDZIECIE TUTAJ >>

kokorinoo.com kokorinoo.com fot. MACIEK SZABLIŃSKI, www.facebook.com/50mmbymaciekszablinski

kokorinoo.com

Zakładając bloga, nie szufladkowałam go. Najważniejszym impulsem była chęć podzielenia się z innymi moim życiem, pasjami. Chciałam pokazać to, czym się interesuję, co lubię, jaka jestem, ale przede wszystkim podzielić się ze światem zdjęciami, które zrobił mi mój brat Maciek.

PRZECZYTAJ O AUTORCE BLOGA KOKORINOO I ZOBACZ JEJ STYLIZACJE >>

Sylwia - BLOGERKA Sylwia - BLOGERKA fot. Szymon Zemła

personanongrata-blog.blogspot.com

Bloga, tak jak i modę, trzeba traktować trochę z przymrużeniem oka. I tak jest w moim przypadku. To oderwanie od codziennych obowiązków, które z czasem stało się dla mnie miłym obowiązkiem.

PRZECZYTAJ O AUTORCE BLOGA I ZOBACZ JEJ INNE STYLIZACJE >>

Cammy - BLOGERKA Cammy - BLOGERKA fot. Mateusz Mraz

cammy.com.pl

Doskonale pamiętam dzień, w którym postanowiłam założyć bloga. Zmęczona i zrezygnowana siedziałam na łóżku, wokół mnie porozrzucane były książki i notatki do egzaminu z psychologii procesów poznawczych. To był impuls. Pomyślałam, że jeśli teraz tego nie zrobię, to nigdy.

WIĘCEJ O CAMMY ORAZ JEJ STYLIZACJE ZNAJDZIESZ TUTAJ >>

fogdancing.blogspot.com fogdancing.blogspot.com fot. Kamil Szymoniak

fogdancing.blogspot.com

Pomysł na prowadzenie bloga był płynnym przejściem między fotografią, którą zajmuję się od 2008 roku (z naciskiem na portret i fotografię fashion), a modą. Od początku najważniejsze dla mnie było tworzenie rzeczywistości, do której można przekonać innych.

ZOBACZ POZOSTAŁE STYLIZACJE BLOGERKI I PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA JEJ TEMAT >>

sylvieu.com sylvieu.com sylvieu.com

sylvieu.com

Szcze­rze mó­wiąc, na po­cząt­ku o blo­gu wie­dział tyl­ko mój chło­pak. Bę­dąc jesz­cze w szko­le, tro­chę ba­łam się re­ak­cji ró­wieś­ni­ków. Kie­dy jed­nak roz­wi­nę­łam się w tym, co ro­bię i blog osiągnął poziom, któ­ry ma te­raz - je­stem z nie­go dum­na i nie wsty­dzę się o nim mó­wić.

PRZECZYTAJ O AUTORCE BLOGA I ZOBACZ POZOSTAŁE STYLIZACJE >>

Justynapolska.blogspot.com Justynapolska.blogspot.com Justynapolska.blogspot.com

justynapolska.blogspot.com

Za­wsze mia­łam do­syć moc­no roz­wi­nię­te po­czu­cie este­ty­ki, za­rów­no je­śli cho­dzi o ubiór, jak i o wy­strój wnętrz. Bar­dzo lu­bię wy­my­ślać no­we sty­li­za­cje, a kie­dy za­u­wa­ży­łam, że zna­jo­mi chwa­lą mój strój i li­czą się z mo­i­mi ra­da­mi, po­sta­no­wi­łam za­ry­zy­ko­wać i spró­bo­wać z blo­giem.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O JUSTYNIE I ZOBACZ JEJ STYLIZACJE>>

Blogerki me---gusta.blogspot.com Blogerki me---gusta.blogspot.com me---gusta.blogspot.com

me---gusta.blogspot.com

Po­cząt­ki? Cy­ka­łyś­my so­bie zdję­cia, na wi­dok któ­rych te­raz wy­bu­cha­my śmie­chem: nie mia­łyś­my zie­lo­ne­go po­ję­cia, jak fun­kcjo­nu­je blo­ger i jak wy­glą­da blo­go­wa­nie. Wie­dzia­łyś­my, że je­steś­my du­e­tem, któ­ry ra­zem mo­że wszyst­ko!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AUTORKACH BLOGA I ZOBACZ ICH STYLIZACJE>>

Więcej o: