Nowa fryzura Hailey Bieber wyznacza wiosenne trendy! Lekka, wygodna, bardzo efektowna

Hailey Bieber zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Jej nowa fryzura to gorący hit na wiosnę, który zainspiruje wiele kobiet. Sprawdź najmodniejsze cięcie sezonu!

Ostatnimi czasy Hailey Bieber jest na językach bardzo wielu osób. Dzieje się tak głównie przez aferę z byłą dziewczyną jej męża - Seleną Gomez. Przysporzyło jej to sporo problemów, znalazło się też jednak dużo osób, które wstawiły się za modelką. Mimo kontrowersji, trudno byłoby zaprzeczyć, że Hailey jest dla ogromnej rzeszy osób ikoną stylu. Jej kreacje zachwycają i często wyznaczają modowe trendy. Stylizacje to wielka inspiracja dla niemal każdej kobiety. Żona Justina Biebera ma zawsze perfekcyjnie dobrane elementy garderoby, dzięki czemu prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Kreacje idealnie dobrane do sylwetki i dopasowane do każdej sytuacji - dla wielu kobiet umiejętność stworzenia takich strojów to dar, dlatego tak chętnie czerpią inspiracje od modelki. 

Hailey Bieber w nowej fryzurze

Jednakże nie tylko styl modelki jest dla kobiet inspiracją. Również jej makijaż jest zawsze perfekcyjnie dobrany. W Internecie znaleźć można mnóstwo filmików, gdzie wizażystki starają się odwzorować makijaż Hailey Bieber. Nic w tym dziwnego, bo prezentuje się on naprawdę świeżo i młodzieńczo. Nie jest przesadzony i subtelnie nadaje blasku, co dla wielu kobiet jest szczególnie pożądanym efektem. Dlatego więc każdy taki tutorial cieszy się ogromną liczbą wyświetleń. 

Zobacz: Celebracja kobiecej różnorodności w kolekcji marki Elementy

 

Jakby tego było mało, Hailey Bieber to również inspiracja jeśli chodzi o fryzury. Ostatnimi czasy zachwyciła swoją nową odsłoną. Modelka ścięła włosy, co dla wielu fanów było ogromnym zaskoczeniem - do poprzedniej długości dążyła przez 3 lata i nic nie zapowiadało, aby miała tak diametralnie zmieniać swój wygląd. Żona Justina Biebera postawiła na krótkie włosy, które nie sięgają jej nawet do ramion. Cięcie typu bob prezentuje się naprawdę zjawiskowo i dodaje uroku modelce. Taka fryzura jest bardzo wygodna i nada pazura każdej kobiecie. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest bardzo modna w tym sezonie! Nadchodzącej wiosny warto przemyśleć takie cięcie - nadaje lekkości i wygląda naprawdę efektownie. 

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.