Szafa Marzeny Rogalskiej inspiruje 50-tki! Te sukienki olśniewają i odejmują lat

Kreacje Marzeny Rogalskiej są bardzo inspirujące, w szczególności dla pań po 50-ce. Ubrania prezenterki zachwycają wzorami i kolorami. Te sukienki to wiosenny hit - sprawdź to sama!

Marzena Rogalska znana jest ze swojego pogodnego usposobienia, a także stylu, który jest natchnieniem dla wielu kobiet po 50-ce. Chętnie inspirują się one prezenterką, która zawsze wygląda pięknie i młodo. Kobieta łączy ze sobą różne elementy garderoby, często można zobaczyć ją w garniturze, jednak dużą część jej stylizacji zajmują sukienki. Są one tak dobrane, że odejmują lat i nadają blasku, dlatego panie po 50-ce z tak wielką chęcią się nimi inspirują. Te modele zrobią furorę wiosną. 

Sukienki Marzeny Rogalskiej: intensywne kolory

Dużą rolę w stylizacjach Marzeny Rogalskiej odgrywają kolory. Dziennikarka stawia głównie na żywe barwy, w których trudno jest pozostać niezauważoną. Rzadko można zobaczyć ją noszącą ubrania w ciemnej kolorystyce. Jak wiadomo, czerń potrafi wywołać niekorzystny efekt i dodać nawet kilku lat, w związku z tym panie po 50-ce raczej powinny unikać takich odcieni. Wie o tym także Marzena Rogalska. Jej garderobę można określić mianem wielokolorowej. Trudno jest tam dostrzec czerń, czy szarość. Jest wręcz odwrotnie! Prezenterka nie boi się intensywnych kolorów takich jak np. czerwony. Sukienki w kolorze krwistoczerwonym to już absolutny klasyk w garderobie każdej kobiety, a Marzena Rogalska udowadnia, że może sobie na nią pozwolić każda z pań, niezależnie od tego w jakim jest wieku. Kreacje w takich barwach dodają pazura, a jednocześnie świeżości i młodzieńczego blasku. Poza czerwienią, dziennikarka stawia także na inne intensywne kolory. Do takich zalicza się np. chabrowy. Ten żywy odcień niebieskiego ma ogromną, odmładzającą moc, a tej wiosny będzie bardzo modny. Warto zainspirować się Marzeną Rogalską, która chętnie nosi sukienki w takim kolorze i wygląda naprawdę zjawiskowo. 

 
 

Sprawdź: Te sukienki świetnie sprawdzą się na Dzień Kobiet!

Sukienki Marzeny Rogalskiej: moc wzorów dla każdej 50-tki

Poza intensywnymi, żywymi kolorami, w sukienkach Marzeny Rogalskiej królują także wzory. Ich bogactwo może przyprawić o zawrót głowy! Prezenterka nie boi się nawet najbardziej odważnych połączeń kolorystycznych, czy abstrakcyjnych motywów. Trzeba jednak przyznać, że wygląda w nich naprawdę olśniewająco! Kratka, kółka, abstrakcyjne wzory - sukienki z takimi ozdobnymi motywami robią furorę wśród kobiet. Panie po 50-ce także nie powinny się ich bać. Takie kreacje z pewnością nie są nudne i potrafią nadać młodzieńczego blasku. Będą idealnie pasować na co dzień, ale nie tylko - Marzena Rogalska udowadnia, że sukienkę w żywych kolorach i wzorach można założyć nawet na bardziej specjalne okazje. Takie kreacje z pewnością dodają pewności siebie i wywołują zachwyt. 

 
 

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.