Anna Lewandowska bryluje na salonach w Katarze. Przy okazji wspiera też polską markę

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Katarze, gdzie wspiera męża w rozgrywkach Mistrzostw Świata. Trenerka Fitness pochwaliła się zdjęciem jednej ze swoich starannie przygotowanych stylziacji, którą zachwyciła obserwatorki. Te oryginalne kolczyki to model polskiej marki!

Anna Lewandowska w kryształowych kolczykach

Nie od dzisiaj wiadomo, że dodatki, mają ogromne znaczenie w stylizacji. Udowodniła to Anna Lewandowska, która swój czarny total look w Katarze przełamała efektownymi kolczykami. Trenerka Fitness zdecydowała się na modne nausznice od Magdy Butrym. Model został wykonany z hipoalergicznego mosiądzu, a po całej długości ozdobiono frędzlami, na których umieszczono kryształy. W sklepie internetowym designerki można je obecnie kupić za 2070 złotych.

Anna Lewandowska / Kolczyki Magdy ButrymAnna Lewandowska / Kolczyki Magdy Butrym Screen Instagram Stories @annalewandowska / Screen magdabutrym.com

Anna Lewandowska w czarnym total looku

Anna Lewandowska miło spędza czas w gronie przyjaciół w Katarze. Oczywiście jak przystało na jedną z najpopularniejszych trenerka fitness w Polsce, nie opuszcza treningów. Wieczorem ma jednak czas, by korzystać z uroków Kataru, czym chwali się w sieci. Na jednym z ostatnich wyjść żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się w czarnym total looku. Stylizację gwiazdy tworzyły jeansy wide leg z wysokim stanem, które zdobił pasek z cyrkoniami, nawiązującymi do kolczyków Lewandowskiej oraz klasyczny top. Dodatkowo influencerka podkreśliła wieczorowy charakter outfitu, marynarką o lekko owersize’owym kroju. Look blogerki uzupełniły zaś sandałki na szpilce i torebka Hermes.

Najpiękniejsze kolczyki na Sylwestra z wyprzedaży [DOBRE CENY]