Małgorzata Rozenek-Majdan robi furorę w gradientowej sukience! To model ze znanej sieciówki za mniej niż 100 zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan odwiedziła ostatnio jeden z programów śniadaniowych. Prezenterka na tę okazję wybrała satynową sukienkę z kolekcji popularnej sieciówki. Model ozdobiony gradientem kosztuje niespełna 100 zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience Bershka

Satynowe sukienki to jeden z najgorętszych trendów 2021 roku! Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan również skusiła się na taki model. Prezenterka w jednym z programów śniadaniowych zaprezentowała się fanom w gradientowej kreacji z najnowszej kolekcji popularnej sieciówki Bershka. Model mini w turkusowo-limonkowym kolorze nie tylko wyeksponował nogi gwiazdy, ale także podkreślił jej opaleniznę. Drapowany przód sprawdzi się jeśli chcemy ukryć odstający brzuszek. Na stronie internetowej marki sukienka kosztuje 99,90 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan w satynowej marynarce

Sukienka to niejedyny produkt z kolekcji Bershka, który stworzył ostatnią stylizację gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan do swojej kreacji dobrała satynową marynarkę w kolorze baby blue. Model w rozmiarze XS – L można znaleźć teraz w promocyjnej cenie za 95,40 zł. Na stronie internetowej brandu dostępny jest także żakiet w cytrynowej barwie.

Pomarańczowa marynarka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie miała na sobie więcej produktów z asortymentu Bershki. Na konferencji filmu pt. "Druga Połowa", gwiazda pojawiła się w pomarańczowej marynarce z najnowszej kolekcji brandu. Model przynajmniej w 50% powstał z lnu z ekologicznych upraw europejskich. Na stronie internetowej firmy można ją kupić za 159 zł.

Zobacz też: najmodniejsze sukienki na lato 2021!

Więcej o: